
Tlakem ovládaný vodní ventil, WVFX 32, 4 bar - 17 bar, 11 m³/h
003F1232
Typ připojení: G, Velikost připojení [palce]: 1 1/4, Kv - hodnota [m³/h]: 11, Konfigurace otevírání: Otevření při vzrustající teplotě kond., Rozsah řídícího tlaku [bar] [bar]: 4 - 17, Typ přípojky (chladivo): Flérový SAE
003F1232
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Chladiva bez obsahu oleje | R513A |
| Chladivo (Chladiva) | R1234yfR134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR454AR454CR455AR507AR513AR515BR516A |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [bar] | 10.000 bar |
| Diferenční tlak [psi] | 145.000 psi |
| Formát balení | Multi balení |
| Kompatibilita maziv | Aplikace bez oleje |
| Konfigurace otevírání | Otevření při vzrustající teplotě kond. |
| Kv - hodnota [m³/h] | 11.000 m³/h |
| Material Description | WVFX 32 G 1 1/4IN 4-17 BAR |
| Materiál těla | Litina |
| Max. provozní tlak [bar] | 10.0 bar |
| Max. provozní tlak [psig] | 145 psig |
| Max. test tlak (chlad.) [bar] | 26.5 bar |
| Max. test tlak (chlad.) [psig] | 384.3 psig |
| Max. zkušební tlak [bar] Pe | 10.0 bar |
| Max. zkušební tlak [psig] | 145.0 psig |
| Médium | Sladká vodaNeutrální solný roztok |
| Množství na formát balení | 4 pc |
| MWP (chladivo) [bar] | 24.1 bar |
| Název produktu | Tlakem ovládaný vodní ventil |
| Ovládacítlak - rozsah [bar] [Min] | 4.00 bar |
| Připojení vnitřní/vnější | Vnitřní |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Příslušenství produktu | Obecné příslušenstvíPříslušenství vodního ventilu |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produktová skupina | Vodní regulační ventily |
| Řízení tlaku - rozsah [bar] [Max] | 17.00 bar |
| Schválení | EACLLC CDC TYSKPEDRoHSRoHS Čína |
| SCIP dossier no. | fc3470cc-5810-44ef-89ac-d393613841da |
| SCIP dossier product name | WV Valves |
| Servisovatelný | Náhradní díly vodního ventilu |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Standard připojení | ISO 228-1 |
| Teplotní rozsah média [°C] [max.] | 90 °C |
| Teplotní rozsah média [°C] [min.] | -25 °C |
| Teplotní rozsah média [°F] [Max] | 194 °F |
| Teplotní rozsah média [°F] [Min] | -13 °F |
| Typ připojení | G |
| Typ přípojky (chladivo) | Flérový SAE |
| Typ výrobku | WVFX 32 |
| Uložení baterií | No |
| Velikost připojení [palce] | 1 1/4 |
| Velikost přípojky (chladivo) | 1/4 in - 6 mm |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 3.288 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 3.218 Kilogram |
| Objem | 5.087 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422026501 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |