Tlakem ovládaný vodní ventil, VWR, 15 bar - 29 bar
061L5051
Rozsah řídícího tlaku [bar] [bar]: 15 - 29, Formát balení: Multi balení, Množství na formát balení: 20
061L5051
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Multi balení |
| Kv - hodnota [m³/h] | 1.270 m³/h |
| Material Description | AWR-1203GLW Water Regulator |
| Množství na formát balení | 20 pc |
| Název produktu | Tlakem ovládaný vodní ventil |
| Ovládacítlak - rozsah [bar] [Min] | 15.00 bar |
| Označení typu | VWR-1203G |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produktová skupina | Vodní regulační ventily |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Řízení tlaku - rozsah [bar] [Max] | 29.00 bar |
| SCIP dossier no. | f7d782f1-04df-4c40-bfe2-ea3a06dce79f |
| SCIP dossier product name | WVS/WVTS |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Typ připojení | Rc |
| Typ výrobku | VWR |
| Uložení baterií | No |
| Velikost připojení [palce] | 3/8 in |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.721 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.685 Kilogram |
| Objem | 0.684 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428270205 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |