
Tlakem ovládaný vodní ventil, CWR, 6 bar - 18 bar
061L5043
Rozsah řídícího tlaku [bar] [bar]: 6 - 18, Formát balení: Multi balení, Množství na formát balení: 15
061L5043
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Multi balení |
| Kv - hodnota [m³/h] | 0.590 m³/h |
| Material Description | CWR Water Reg. Valve 803GLWQ3 |
| Množství na formát balení | 15 pc |
| Název produktu | Tlakem ovládaný vodní ventil |
| Ovládacítlak - rozsah [bar] [Min] | 6.00 bar |
| Označení typu | CWR-803GLWQ3 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Vodní regulační ventily |
| Řízení tlaku - rozsah [bar] [Max] | 18.00 bar |
| SCIP dossier no. | f7d782f1-04df-4c40-bfe2-ea3a06dce79f |
| SCIP dossier product name | WVS/WVTS |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Typ připojení | G |
| Typ výrobku | CWR |
| Uložení baterií | No |
| Velikost připojení [palce] | 3/8 in |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.399 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.354 Kilogram |
| Objem | 1.112 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428270267 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |