
Pilot pro vodní regulační ventil, WVS, 2.2 bar - 19 bar
016D1017
Rozsah řídícího tlaku [bar] [bar]: 2.2 - 19, Typ přípojky (chladivo): Flérový/navařená vsuvka
016D1017
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Chladiva bez obsahu oleje | R513A |
| Chladivo (Chladiva) | R134aR22R404AR407AR407CR407FR422BR422DR448AR449AR450AR452AR507AR513A |
| Další informace | Pro nízkotlaké aplikace |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Multi balení |
| Kompatibilita maziv | Aplikace bez oleje |
| Material Description | PILOT UNIT FOR WVS /P CONTROL R12/22/717 |
| Max. provozní tlak [bar] | 26.4 bar |
| Max. test tlak (chlad.) [bar] | 29.0 bar |
| Max. test tlak (chlad.) [psig] | 420.6 psig |
| Množství na formát balení | 12 pc |
| MWP (chladicí médium) [psig] | 380.0 psig |
| MWP (chladivo) [bar] | 26.2 bar |
| Nabídka dílů- název | WVS |
| Náhradní díly v ceně | Ovládací prvekPlášť pružiny |
| Název produktu | Pilot pro vodní regulační ventil |
| Ovládacítlak - rozsah [bar] [Min] | 2.20 bar |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Ovládacítlak - rozsah [psig] [Max] | 257.6 psig |
| Ovládacítlak - rozsah [psig] [Min] | 31.9 psig |
| Používá se pro výrobek | WVS 100WVS 32WVS 40WVS 50WVS 65WVS 80 |
| Příslušenství produktu | Obecné příslušenství |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produktová skupina | Vodní regulační ventily |
| Řízení tlaku - rozsah [bar] [Max] | 19.00 bar |
| SCIP dossier no. | fc3470cc-5810-44ef-89ac-d393613841da |
| SCIP dossier product name | WV Valves |
| Servisovatelný | Náhradní díly vodního ventilu |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Typ přípojky (chladivo) | Flérový/navařená vsuvka |
| Typ výrobku | WVS |
| Uložení baterií | No |
| Velikost přípojky (chladivo) | 1/4 in - 6 mm |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.706 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.704 Kilogram |
| Objem | 1.651 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422043010 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |