
Ventilová stanice, ICF 50-4-42S32-STD
148X1506
Ventilová stanice, Typ výrobku: ICF 50-4-42S32-STD, Standard připojení: ASME B 16.11, Typ připojení: Trubkový svar
148X1506
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| China RoHS exemption clause | 7.17.2 |
| Chladivo (Chladiva) | R134aR22R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR409AR410AR421AR502R507A |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Jednotlivé balení |
| Horní kryt | 3 funkční moduly |
| Material Description | Valve station ICF 50-4-42 S32-STD |
| Množství na formát balení | 1 pc |
| Modul 1 | Uzavírací ventil |
| Modul 1 typ | SVA-S 50 |
| Modul 2 | Kryt filtru (ne filtr FIA) |
| Modul 2 typ | ICFB 50 |
| Modul 3 | Regulační ventil |
| Modul 3 typ | ICS 50-32 |
| Modul 4 | Uzavírací ventil |
| Modul 4 typ | SVA-S 50 |
| Název produktu | Ventilová stanice |
| P-port typ | CVP L |
| P-port_1 | 754 psi |
| P-port_2 | 19.5 IN. HG TO 102 |
| Popis produktu | Ventilová stanice |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Poznámky | STOP-SLEPÝ-ICS-STOP |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produktová skupina | Regionally specified kits |
| SCIP dossier no. | f6a29f33-704f-4e94-9054-608e74f2a435 |
| SCIP dossier product name | ICF |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes with exemptions |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| SI-port typ | BLANKING PLUG A + B |
| SII-port typ | BLANKING PLUG A + B |
| Směr | Přímý |
| Standard připojení | ASME B 16.11 |
| Typ připojení | Trubkový svar |
| Typ výrobku | ICF 50-4-42S32-STD |
| Uložení baterií | No |
| Velikost připojení [palce] | 1 1/2 in |
| Velikost přípojky [mm] | 40 mm |
| Velikostportu (nominální) [in] | 2 in |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(a)6(b) |
| Zařízení | Krytka |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 40.858 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 28.365 Kilogram |
| Objem | 149.308 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428940283 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |