Вентил на манометър, SNV-ST
148B3874
Тип на връзка вход: Точкова заварка, Тип свързващ изход: G
148B3874
Спецификации на продукта
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | SNV-ST G1/2-W1/2 L100 140 bar M/06 |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Вентил версия | Разширен клон |
| Вещества от списъка с кандидати по REACH | No |
| Вид на опаковката | Мултипак |
| Вид на продукта | SNV-ST |
| Група продукти | Регулиращи вентили и спирателни кранове |
| Дължина на вход [mm] | 100 mm |
| Дължина на входа [инч] | 4 in |
| Идентичен продукт | 148B3876 |
| Изход вътрешен/външен | Външен |
| Категория | Art. 4, par. 3 |
| Количество в опаковка от определен вид | 6 pc |
| Макс. работно налягане [bar] | 140.0 bar |
| Макс. работно налягане [psig] | 2030 psig |
| Материал на присъединителния елемент | Стомана |
| Материал на тялото | Стомана |
| Наименование на продукта | Вентил на манометър |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Оборудване | Капачка |
| Обслужваем | SNV резервни части |
| Одобрение | EACLLC CDC TYSKTÜV |
| Описание на продукта | Спирателен иглен вентил |
| Посока | Ъглов |
| Посока на поток | Двупоточна система |
| Продуктови аксесоари | SNV аксесоари |
| Размер на връзка вход [инч] | 1/2 in |
| Размер на свързващ изход [инч] | 1/2 A |
| Стандарт за присъединяване | EN 10220ISO 228-1 |
| Съдържа батерии | No |
| Температурен диапазон [°C] [Макс.] | 150 °C |
| Температурен диапазон [°C] [Мин.] | -60 °C |
| Температурен диапазон [°F] [макс] | 302 °F |
| Температурен диапазон [°F] [мин] | 76 °F |
| Тип на връзка вход | Точкова заварка |
| Тип свързващ изход | G |
| Флуидна група | 1 |
| Цвят на боя | Cr3 / TLP |
Общи технически характеристики
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Бруто тегло | 0.793 Kilogram |
| Нето тегло | 0.625 Kilogram |
Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Volume | 2.315 Liter |
| EAN/UPC | 5715162974353 |