
EV220W, Fonksiyon: NO, G, 2, 32 m³/h, EPDM
042U4838
Akışkan önerileri: Water & Brine, Onay: CE; WRAS, Gövde Malzemesi: Pirinç, Çalışma: Servo kontrollü (diyafram), Yol sayısı: 2/2
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
Benzer ürünleri görmek için ürün tipi sayfasını ziyaret edebilir ve aynı kategori içindeki diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.: Solenoid Vanalar, Fluid Controls, Quick selector, Solenoid Vanalar, Fluid Controls, Quick selector, Solenoid Vanalar, Fluid Controls, Quick selector
Önerilen alternatif: 042U6150
042U4838
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akış yönü göstergesi | Kabartmalı 1 yönlü ok |
| Akışkan önerileri | Water & Brine |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 100 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 212 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Aktüatör | W |
| Aktüatör boyutu | 9 mm klipsli W |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.35 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 9.0 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Application | Açık |
| Bağlantı boyutu [inç] | 2 |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı standardı | ISO 228-1 |
| Bağlantı tipi | G |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Çalışma | Servo kontrollü (diyafram) |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 37.000 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 10.000 bar |
| Fark basınç [bar] [Min] | 0.300 bar |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Fark basınç [psi] [Maks] | 145.000 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 4.350 psi |
| Fonksiyon | NO |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kv değeri [m³/sa] | 32.000 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 50 cSt |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 10.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 145 psig |
| Maks. Çalışma Basıncı notu | WRAS - orta sıcaklık. maks 50°C |
| Maks. test basıncı [bar] | 15.0 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 217.5 psig |
| Material Description | Valve EV220W 50B G 2E NO000 |
| Onay | CEWRAS |
| Orifis boyutu [mm] | 50.00 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 2 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 122 °F |
| Özellik açıklaması | EV220W 50B G 2E NO000 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Salmastra Malzemesi | EPDM |
| SCIP dosya no. | 251bcd5a-3b75-4c2a-9b66-d0bbba166a77 |
| SCIP dosyası ürün adı | EV220W- solenoid valve |
| Tahmini açılma süresi, su [ms] | 5000 ms |
| Tahmini kapanma süresi, su [ms] | 10000 ms |
| Tip tanımlaması | EV220W 50 |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | EV220W |
| Yol sayısı | 2/2 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 5.058 Kilogram |
| Net ağırlık | 5.038 Kilogram |
| Hacim | 7.334 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428537650 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |