
EV220T, Fonksiyon: NC, G, 3/4, 4 m³/h, EPDM
042U8125
Akışkan önerileri: Water & Brine, Onay: WRAS, Gövde Malzemesi: Polimer, Çalışma: Servo kontrollü (diyafram), Yol sayısı: 2/2
042U8125
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akış yönü göstergesi | Kabartmalı 1 yönlü ok |
| Akışkan Grubu | 2 |
| Akışkan önerileri | Water & Brine |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 85 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | 0 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 185 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | 32 °F |
| Aktüatör | T |
| Aktüatör boyutu | 9 mm klipsli T |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.35 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 9.0 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 12 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Application | Açık |
| Bağlantı boyutu [inç] | 3/4 |
| Bağlantı İç/Dış | Harici |
| Bağlantı malzemesi | Polimer |
| Bağlantı tipi | G |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Çalışma | Servo kontrollü (diyafram) |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 4.600 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 10.000 bar |
| Fark basınç [bar] [Min] | 0.300 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 145.038 psi |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Fark basınç [psi] [Min] | 4.351 psi |
| Fonksiyon | NC |
| Gövde Malzemesi | Polimer |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kv değeri [m³/sa] | 4.000 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 50 cSt |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 10.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 145 psig |
| Maks. test basıncı [bar] | 15.0 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 290.0 psig |
| Material Description | Valve EV220T 14P GE 34E NC000 |
| Onay | WRAS |
| Orifis boyutu [mm] | 14.00 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 4/16 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 122 °F |
| Özellik açıklaması | EV220T 14P GE 34E NC000 |
| Parça Program adı | EV220T |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Salmastra Malzemesi | EPDM |
| SCIP dosya no. | 702da5b9-fdc0-4987-a36b-2f0941b89788 |
| SCIP dosyası ürün adı | EV220T- solenoid valve |
| Tahmini açılma süresi, su [ms] | 100 ms |
| Tahmini kapanma süresi, su [ms] | 400 ms |
| Tip tanımlaması | EV220T 14 |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün aksesuarları | Solenoid valf aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | EV220T |
| Yol sayısı | 2/2 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.208 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.167 Kilogram |
| Hacim | 1.295 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428988827 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |