
EV220A, Fonksiyon: NO, G, 1/2, 2.5 m³/h, MIX
042U406032
Akışkan önerileri: Oil,Comp.Air,Vacuum, Onay: CE, Gövde Malzemesi: Pirinç, Çalışma: Servo kontrollü (diyafram), Yol sayısı: 2/2
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
Benzer ürünleri görmek için ürün tipi sayfasını ziyaret edebilir ve aynı kategori içindeki diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.: EV220A, Quick selector, EV220A, EV220A, Quick selector, Quick selector
042U406032
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akış yönü göstergesi | Kabartmalı 1 yönlü ok |
| Akışkan Grubu | 1 |
| Akışkan önerileri | Oil,Comp.Air,Vacuum |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 100 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | 0 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 212 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | 32 °F |
| Akışkan toleransı yorumları | Su maks. 60°C/140 °F |
| Aktüatör | A |
| Aktüatör boyutu | 9 mm |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.35 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 9.0 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 24 ad. |
| Ambalaj biçimi | Endüstriyel paket |
| Application | Açık |
| Bağlantı boyutu [inç] | 1/2 |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı standardı | ISO 228-1 |
| Bağlantı tipi | G |
| Bakım yapılabilir | Solenoid valf yedek parçaları |
| Besleme voltajı [V] AC | 230 V |
| Besleme voltajı 50 Hz Maks [V] | 230 V |
| Besleme voltajı 60 Hz Maks [V] | 230 V |
| Bobin tipi | AM |
| Çalışma | Servo kontrollü (diyafram) |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 2.900 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrik bağlantısı | Tırnak DIN 43650-A |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 10.000 bar |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Fark basınç [bar] [Min] | 0.300 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 145.038 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 4.351 psi |
| Fonksiyon | NO |
| Frekans [Hz] | 50/60 Hz |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Güç tüketimi [W] 50 Hz | 9.5 W |
| Güç tüketimi [W] 60 Hz | 6.5 W |
| Koruma sınıfı IP | IP00 |
| Kv değeri [m³/sa] | 2.500 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 50 cSt |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 50.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 725 psig |
| Maks. test basıncı [bar] | 25.0 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 363.0 psig |
| Material Description | Valve EV220A 12B G 12F NO000 AM230C |
| Onay | CE |
| Orifis boyutu [mm] | 12.00 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 1/2 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 122 °F |
| Özellik açıklaması | EV220A 12B G 12F NO000 AM230C |
| Parça Program adı | EV220A |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Salmastra Malzemesi | MIX |
| SCIP dosya no. | 481e69a1-f151-484d-b74f-362eac5dc9de |
| SCIP dosyası ürün adı | Valve EV220A |
| Tahmini açılma süresi, su [ms] | 60 ms |
| Tahmini kapanma süresi, su [ms] | 300 ms |
| Tip tanımlaması | EV220A 12 |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarlarıSolenoid valf aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | EV220A |
| Yol sayısı | 2/2 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.659 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.583 Kilogram |
| Hacim | 0.777 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423240937 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |