
EV220A, Fonksiyon: NC, G, 1/2, 4 m³/h, FKM
042U4026
Akışkan önerileri: Oil,Comp.Air,Vacuum, Gövde Malzemesi: Pirinç, Çalışma: Servo kontrollü (diyafram), Yol sayısı: 2/2
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
Benzer ürünleri görmek için ürün tipi sayfasını ziyaret edebilir ve aynı kategori içindeki diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.: EV220A, Quick selector, EV220A, EV220A, Quick selector, Quick selector
Önerilen alternatif: 042U4615
042U4026
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akış yönü göstergesi | Kabartmalı 1 yönlü ok |
| Akışkan Grubu | 1 |
| Akışkan önerileri | Oil,Comp.Air,Vacuum |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 100 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | 0 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 212 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | 32 °F |
| Akışkan toleransı yorumları | Su maks. 60°C/140 °F |
| Aktüatör | A |
| Aktüatör boyutu | 9 mm |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.35 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 9.0 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 24 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Application | Açık |
| Bağlantı boyutu [inç] | 1/2 |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı standardı | ISO 228-1 |
| Bağlantı tipi | G |
| Bakım yapılabilir | Solenoid valf yedek parçaları |
| Çalışma | Servo kontrollü (diyafram) |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 4.600 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 10.000 bar |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Fark basınç [bar] [Min] | 0.200 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 145.000 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 2.900 psi |
| Fonksiyon | NC |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Kv değeri [m³/sa] | 4.000 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 50 cSt |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 10.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 145 psig |
| Maks. test basıncı [bar] | 15.0 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 217.5 psig |
| Material Description | Valve EV220A 14B G 12F NC000 |
| Orifis boyutu [mm] | 14.00 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 4/16 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 122 °F |
| Özellik açıklaması | EV220A 14 G 12F NC000 |
| Parça Program adı | EV220A |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Salmastra Malzemesi | FKM |
| SCIP dosya no. | 481e69a1-f151-484d-b74f-362eac5dc9de |
| SCIP dosyası ürün adı | Valve EV220A |
| Tahmini açılma süresi, su [ms] | 100 ms |
| Tahmini kapanma süresi, su [ms] | 400 ms |
| Tip tanımlaması | EV220A 14 |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün aksesuarları | Solenoid valf aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | EV220A |
| Yol sayısı | 2/2 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.55 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.496 Kilogram |
| Hacim | 3.684 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423106615 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |