
EV210BW, Fonksiyon: NO, G, 3/8, 0.55 m³/h, EPDM
132U4401
Akışkan önerileri: Drinking Water&Heating ECO/SS, Onay: SINTEF; RISE; ACS; PZH, Gövde Malzemesi: Eko pirinç, Çalışma: Doğrudan kontrollü, Yol sayısı: 2/2
132U4401
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akış yönü göstergesi | Kabartmalı 1 yönlü ok |
| Akışkan Grubu | 1 |
| Akışkan önerileri | Drinking Water&Heating ECO/SS |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 90 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | 0 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 194 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | 32 °F |
| Akışkan toleransı yorumları | Hafif aşındırıcı akışkanlar |
| Aktüatör | BW |
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.53 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 20 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Application | Kapalı ve boşaltım |
| Bağlantı boyutu [inç] | 3/8 |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı malzemesi | Eko pirinç |
| Bağlantı standardı | ISO 228-1 |
| Bağlantı tipi | G |
| Bakım yapılabilir | Solenoid valf yedek parçaları |
| Çalışma | Doğrudan kontrollü |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 0.640 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 2.000 bar |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Fark basınç [bar] [Min] | 0.000 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 29.000 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 0.000 psi |
| Fonksiyon | NO |
| Gövde Malzemesi | Eko pirinç |
| Kv değeri [m³/sa] | 0.550 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 50 cSt |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 2.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 29 psig |
| Maks. test basıncı [bar] | 3.0 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 43.5 psig |
| Material Description | Valve EV210BW 4.5BE G 38E NO000 |
| Onay | ACSPZHRISESINTEF |
| Orifis boyutu [mm] | 4.50 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 3/16 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 70 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 158 °F |
| Özellik açıklaması | EV210BW 4.5BE G 38E NO000 |
| Parça Program adı | EV210BW |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Salmastra Malzemesi | EPDM |
| Tahmini açılma süresi, su [ms] | 20 ms |
| Tahmini kapanma süresi, su [ms] | 20 ms |
| Tip tanımlaması | EV210BW 4.5 |
| UNSPSC KODU | 40141605 |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün aksesuarları | Solenoid valf aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | EV210BW |
| Yol sayısı | 2/2 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.195 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.168 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 0.253 Litre |
| EAN/UPC | 5702428544283 |