
EV229BW, Function: UN, G, 1/2, 1.5 m³/h, EPDM
132U242101
Media recommendations: Drinking Water&Heating ECO/SS, Approval: SINTEF, Body material: Eco brass, Operation: Servo-operated (diaphragm), Number of ways: 2/2
132U242101
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akış yönü | Single-flow |
| Akış yönü göstergesi | Embossed 1-way arrow |
| Akışkan Grubu | 1 |
| Akışkan önerileri | Drinking Water&Heating ECO/SS |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 70 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 158 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Akışkan toleransı yorumları | Slightly aggressive media |
| Aktüatör | BW |
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.53 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 12 pc |
| Ambalaj biçimi | Multi pack |
| Application | Open |
| Bağlantı boyutu [inç] | 1/2 |
| Bağlantı İç/Dış | Internal |
| Bağlantı malzemesi | DZR Eco brass, CW724R |
| Bağlantı standardı | ISO 228-1 |
| Bağlantı tipi | G |
| Bakım yapılabilir | Solenoid valve spare parts |
| Bobin tipi | BB |
| Çalışma | Servo-operated (diaphragm) |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 1.750 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 7.500 bar |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Fark basınç [bar] [Min] | 0.500 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 110.000 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 7.000 psi |
| Fonksiyon | UN |
| Gövde Malzemesi | Eco brass |
| Güç tüketimi [W] DC | 14.0 W |
| Kv değeri [m³/sa] | 1.500 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 50 cSt |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 7.5 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 110 psig |
| Maks. test basıncı [bar] | 15.0 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 217.5 psig |
| Material Description | Valve EV229BW 10BE G 12E UN000 BB012DS |
| Onay | SINTEF |
| Orifis boyutu [mm] | 10.00 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 3/8 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 122 °F |
| Özellik açıklaması | EV229BW10BE G12E UN000 BB012DS |
| Parça Program adı | EV229BW |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Salmastra Malzemesi | EPDM |
| Supply voltage [V] DC | 12.00 V |
| Tahmini açılma süresi, su [ms] | 50 ms |
| Tahmini kapanma süresi, su [ms] | 300 ms |
| Tip tanımlaması | EV229BW 10 |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | EV229BW |
| Yol sayısı | 2/2 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 580 Gün |
| Net ağırlık | 540 Gün |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 0.841 Litre |
| EAN/UPC | 5715255000754 |