
EV228BW, Fonksiyon: UN, G, 1 1/2, 24 m³/h, EPDM
132U2409
Akışkan önerileri: Drinking Water&Heating ECO/SS, Onay: SINTEF; RISE; ACS; PZH; CE, Gövde Malzemesi: Paslanmaz çelik, Çalışma: Mandallama, Yol sayısı: 2/2
132U2409
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Açma/kapatma dengeleme orifisi | Opsiyonel Dengeleme orifisi |
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akış yönü göstergesi | Kabartmalı 1 yönlü ok |
| Akışkan önerileri | Drinking Water&Heating ECO/SS |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 90 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 194 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Akışkan toleransı yorumları | Nötr akışkan |
| Aktüatör | BW |
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.53 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Application | Açık |
| Bağlantı boyutu [inç] | 1 1/2 |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Bağlantı standardı | ISO 228-1 |
| Bağlantı tipi | G |
| Bakım yapılabilir | Solenoid valf yedek parçaları |
| Çalışma | Mandallama |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Çıkış bağlantısı standardı | ISO 228-1 |
| Çıkış bağlantısı tipi | G |
| Çıkış boyutu [inç] | 1 1/2 in |
| Çıkış İç/Dış | İç |
| Contains batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 27.700 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EPD available | Yes |
| EU RoHS compliance | Yes |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EU RoHS exemption clause | No |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 10.000 bar |
| Fark basınç [bar] [Min] | 0.300 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 145.000 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 4.350 psi |
| Fonksiyon | UN |
| Giriş bağlantısı standardı | ISO 228-1 |
| Giriş bağlantısı tipi | G |
| Giriş boyutu [inç] | 1 1/2 in |
| Giriş İç/Dış | İç |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kv değeri [m³/sa] | 24.000 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 50 cSt |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 10.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 145 psig |
| Maks. Çalışma Basıncı notu | Sıvılar: maks 10 bar/145 psi |
| Maks. test basıncı [bar] | 15.0 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 217.5 psig |
| Material Description | Valve EV228BW 40SS G 112E UN000 |
| Onay | ACSCEPZHRISESINTEF |
| Orifis boyutu [mm] | 40.00 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 1 1/2 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 60 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 140 °F |
| Özellik açıklaması | EV228BW 40SS G 112E UN000 |
| Parça Program adı | EV220BW 15 - 50 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Salmastra Malzemesi | EPDM |
| Tip tanımlaması | EV228BW 40 |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün aksesuarları | Solenoid valf aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | EV228BW |
| Yol sayısı | 2/2 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 3.128 Kilogram |
| Net ağırlık | 2.774 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 7.334 Litre |
| EAN/UPC | 5702428527798 |