
EV221BW, Fonksiyon: NO, G, 3/4, 5 m³/h, EPDM
132U200331
Akışkan önerileri: Drinking Water&Heating ECO/SS, Onay: SINTEF; RISE; ACS; PZH; WRAS, Gövde Malzemesi: Eko pirinç, Çalışma: Servo kontrollü (diyafram), Yol sayısı: 2/2
132U200331
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akış yönü göstergesi | Kabartmalı 1 yönlü ok |
| Akışkan Grubu | 1 |
| Akışkan önerileri | Drinking Water&Heating ECO/SS |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 90 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -30 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 194 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Akışkan toleransı yorumları | Hafif aşındırıcı akışkanlar |
| Aktüatör | BW |
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.53 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 12 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bağlantı boyutu [inç] | 3/4 |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı malzemesi | DZR Eco brass, CW724R |
| Bağlantı standardı | ISO 228-1 |
| Bağlantı tipi | G |
| Bakım yapılabilir | Solenoid valf yedek parçaları |
| Besleme voltajı 50 Hz Maks [V] | 230 V |
| Bobin tipi | BB230AS |
| Çalışma | Servo kontrollü (diyafram) |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 5.800 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 10.000 bar |
| Fark basınç [bar] [Min] | 0.300 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 145.000 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 1.450 psi |
| Fonksiyon | NO |
| Gövde Malzemesi | Eko pirinç |
| Güç tüketimi [W] 50 Hz | 11.0 W |
| Kv değeri [m³/sa] | 5.000 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 50 cSt |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 10.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 145 psig |
| Maks. test basıncı [bar] | 15.0 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 217.5 psig |
| Material Description | Valve EV221BW 20BE G34E NO000 BB230AS |
| Onay | ACSPZHRISESINTEFWRAS |
| Orifis boyutu [mm] | 20.00 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 3/4 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 80 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 176 °F |
| Özellik açıklaması | EV221BW20BE G34E NO000 BB230AS |
| Parça Program adı | EV221BW 10 - 22 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Salmastra Malzemesi | EPDM |
| Tahmini açılma süresi, su [ms] | 200 ms |
| Tahmini kapanma süresi, su [ms] | 500 ms |
| Tip tanımlaması | EV221BW 20 |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | EV221BW |
| Yol sayısı | 2/2 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.955 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.91 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 0.854 Litre |
| EAN/UPC | 5715162890028 |