
EV227B, Fonksiyon: NC, G, 3/8, 1.5 m³/h, EPDM
068F4050
Akışkan önerileri: Water & Brine, Gövde Malzemesi: Pirinç, Çalışma: Servo kontrollü (diyafram), Yol sayısı: 2/2
068F4050
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akış yönü | Tekli akış |
| Akış yönü göstergesi | Kabartmalı 1 yönlü ok |
| Akışkan Grubu | 1 |
| Akışkan önerileri | Water & Brine |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 60 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -35 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 140 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -31 °F |
| Aktüatör | B |
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Aktüatör boyutu [inç] | 0.53 in |
| Aktüatör sistemi [mm] | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 20 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Application | Açık |
| Bağlantı boyutu [inç] | 3/8 |
| Bağlantı İç/Dış | İç |
| Bağlantı malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı standardı | ISO 228-1 |
| Bağlantı tipi | G |
| Bakım yapılabilir | Solenoid valf yedek parçaları |
| Çalışma | Servo kontrollü (diyafram) |
| China RoHS compliance | Yes with exemptions |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| Contains batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 1.750 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Fark basınç [bar] [Maks.] | 5.000 bar |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Fark basınç [bar] [Min] | 0.100 bar |
| Fark basınç [psi] [Maks] | 73.000 psi |
| Fark basınç [psi] [Min] | 1.450 psi |
| Fonksiyon | NC |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kv değeri [m³/sa] | 1.500 m³/h |
| Maks akışkan viskozitesi [cSt] | 50 cSt |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 10.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 145 psig |
| Maks. test basıncı [bar] | 15.0 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 232.0 psig |
| Material Description | Valve EV227B 10B G 38E NC000 (EVSR10) |
| Orifis boyutu [mm] | 10.00 mm |
| Orifis boyutu oranı [inç] | 3/8 in |
| Ortam sıcaklığı maks. [°C] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı maks. [°F] | 122 °F |
| Özellik açıklaması | EV227B 10B G 38E NC000 |
| Parça Program adı | EV227B |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Salmastra Malzemesi | EPDM |
| SCIP dosya no. | e19d7d21-722c-4442-ad97-de80a89c5873 |
| SCIP dosyası ürün adı | EV227B 10-22 - solenoid valve |
| Tahmini açılma süresi, su [ms] | 50 ms |
| Tahmini kapanma süresi, su [ms] | 300 ms |
| Tip tanımlaması | EV227B 10 |
| Ürün adı | Solenoid valve |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | EV227B |
| Yol sayısı | 2/2 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.342 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.319 Kilogram |
| Hacim | 0.253 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422159001 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |