
VPV, 0.6 m, Besleme voltajı [V] AC: 220 - 240, Endüstriyel paket
061N4023
Gövde Malzemesi: Polimer, Besleme voltajı [V] AC: 220 - 240, Frekans [Hz]: 50 Hz, Ambalaj biçimi: Endüstriyel paket, Ambalaj başına düşen miktar: 100
061N4023
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Ambalaj başına düşen miktar | 100 ad. |
| Ambalaj biçimi | Endüstriyel paket |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Besleme voltajı [V] AC [Maks] | 240 V |
| Besleme voltajı [V] AC [Min] | 220 V |
| Bobin | EVET |
| Bobin sıcaklığı, maks. [°C] | 125 °C |
| Bobin sıcaklığı, maks. [°F] | 257 °F |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrik bağlantısı | Kablo |
| EU RoHS compliance | Out of scope |
| Frekans [Hz] | 50 Hz |
| Gövde Malzemesi | Polimer |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Güç tüketimi [W] | 7.0 W |
| İzolasyon Sınıfı | B |
| Kablo uzunluğu [inç] | 23.60 in |
| Kablo uzunluğu [m] | 0.600 m |
| Maks. ortam sıcaklığı | 125 °C |
| Material Description | VPV Solenoid Coil MOAJ503B1 I/100 |
| Onay | CEVDE |
| Parça Program adı | EV/PV solenoid valves |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Tel rengi | Mavi |
| Tip tanımlaması | VPV-MOAJ503B1 |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün aksesuarları | Numara |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | VPV |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.129 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.124 Kilogram |
| Hacim | 0.154 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428269070 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |