
HPV, 0.6 m, Besleme voltajı [V] AC: 220 - 240, Endüstriyel paket
061N4138
Gövde Malzemesi: Polimer, Besleme voltajı [V] AC: 220 - 240, Frekans [Hz]: 50 Hz
061N4138
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Ambalaj başına düşen miktar | 50 ad. |
| Ambalaj biçimi | Endüstriyel paket |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Besleme voltajı [V] AC [Maks] | 240 V |
| Besleme voltajı [V] AC [Min] | 220 V |
| Bobin | EVET |
| Bobin sıcaklığı, maks. [°C] | 125 °C |
| Bobin sıcaklığı, maks. [°F] | 257 °F |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrik bağlantısı | Kablo |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Frekans [Hz] | 50 Hz |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Polimer |
| Güç tüketimi [W] | 6.0 W |
| İzolasyon Sınıfı | 105 |
| Kablo uzunluğu [inç] | 23.60 in |
| Kablo uzunluğu [m] | 0.600 m |
| Maks. ortam sıcaklığı | 80 °C |
| Material Description | HPV Coil MOAJ900B1 IP/50 |
| Onay | CE |
| Parça Program adı | EV/PV solenoid valves |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Tel rengi | Mavi |
| Tip tanımlaması | HPV-MOAJ900B1 |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün aksesuarları | Numara |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | HPV |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.12 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.12 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 0.333 Litre |
| EAN/UPC | 5702424046569 |