
BV230A, Kablo, 1.5 m, Besleme voltajı [V] AC: 230, Çoklu paket
018Z6128
Elektrik bağlantısı: Kablo, Besleme voltajı [V] AC: 230, Frekans [Hz]: 50 Hz, Koruma sınıfı IP: IP65
018Z6128
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 20 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| ATEX Satış metni | -40C<ta<+50CII 3G Ex ec IIB T4 Gc |
| Bağıl Nem [%BN] [Maks] | 100 % RH |
| Bağıl Nem [%BN] [Min] | 0 % RH |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Besleme voltajı [V] AC | 230 V |
| Bobin bağlantısı | Kablo |
| Bobin sabitleme | Parmak vida |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrik bağlantısı | Kablo |
| Elektrik bağlantısı standardı | ATEX 94/9/EF ZON 2 |
| Elektrik konektörü | 3 nüveli kablo |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Frekans [Hz] | 50 Hz |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Güç tüketimi [W] | 11.0 W |
| İletken alanı [mm2] | 3 x 0.75 mm2 |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kablo uzunluğu [inç] | 60.00 in |
| Kablo uzunluğu [m] | 1.500 m |
| Koruma sınıfı IP | IP65 |
| Material Description | Coil BV230A 230V 50Hz 1.5m cable ATEX |
| Onay | ATEX - Kat. 3 - Zon 2LLC CDC TYSK |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 120 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Renk | Siyah |
| Tip tanımlaması | BV230A |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | BV230A |
| Uyum | EN 60079-0EN 60079-7 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.442 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.385 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 1.993 Litre |
| EAN/UPC | 5715162718094 |