
BV240A, Kablo, 1 m, Besleme voltajı [V] AC: 240, Çoklu paket
018Z6123
Ürün tipi: BV240A, Besleme voltajı [V] AC: 240, Koruma sınıfı IP: IP65, Kablo uzunluğu [m]: 1, Bobin bağlantısı: Kablo, Aktüatör boyutu: 13.5 mm
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
Benzer ürünleri görmek için ürün tipi sayfasını ziyaret edebilir ve aynı kategori içindeki diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.: BV, BV, BV
018Z6123
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 24 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| ATEX Satış metni | -40C<ta<+50CII 3G Ex nA IIB T4 Gc |
| Bağıl Nem [%BN] [Maks] | 100 % RH |
| Bağıl Nem [%BN] [Min] | 0 % RH |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Besleme voltajı [V] AC | 240 V |
| Bobin bağlantısı | Kablo |
| Bobin sabitleme | Parmak vida |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrik bağlantısı | Kablo |
| Elektrik bağlantısı standardı | ATEX 94/9/EF ZON 2 |
| Elektrik konektörü | 3 nüveli kablo |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Frekans [Hz] | 50 Hz |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Güç tüketimi [W] | 11.0 W |
| İletken alanı [mm2] | 3 x 0.75 mm2 |
| Kablo uzunluğu [inç] | 40.00 in |
| Kablo uzunluğu [m] | 1.000 m |
| Koruma sınıfı IP | IP65 |
| Material Description | Coil BV240A 240V 50Hz 1m cable ATEX |
| Onay | ATEX - Kat. 3 - Zon 2LLC CDC TYSK |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 120 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Renk | Siyah |
| Tip tanımlaması | BV240A |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | BV240A |
| Uyum | EN 60079-0EN 60079-15 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.38 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.341 Kilogram |
| Hacim | 0.897 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428844260 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |