
BL024D, Kablo, null: 24, Çoklu paket
018Z0291
Elektrik bağlantısı: Kablo, null: 24, Koruma sınıfı IP: IP65
018Z0291
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 12 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bağıl Nem [%BN] [Maks] | 100 % RH |
| Bağıl Nem [%BN] [Min] | 0 % RH |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Bobin bağlantısı | Kablo |
| Bobin sabitleme | Somun ve kopça |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Division | 01 |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrik bağlantısı | Kablo |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Güç tüketimi [W] DC | 23.0 W |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kablo uzunluğu [inç] | 78.74 in |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Kablo uzunluğu [m] | 2.000 m |
| Koruma sınıfı IP | IP65 |
| Koruma sınıfı Nema (~) | 4 |
| Material Description | Coil BL024D ESIC 24V DC 4-20 MA |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 122 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Parça Program adı | EV260B |
| PFAS content [Yes/No] | No |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Renk | Mavi |
| Supply voltage [V] DC | 24.00 V |
| Tip tanımlaması | BL024D |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | BL024D |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.782 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.757 Kilogram |
| Hacim | 1.688 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423030132 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |