
BH230CS, Terminal kutusu, Besleme voltajı [V] AC: 230, Çoklu paket
018F7301
Elektrik bağlantısı: Terminal kutusu, Besleme voltajı [V] AC: 230, Frekans [Hz]: 50/60 Hz, Koruma sınıfı IP: IP67
018F7301
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 12 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bağıl Nem [%BN] [Maks] | 100 % RH |
| Bağıl Nem [%BN] [Min] | 0 % RH |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Besleme voltajı [V] AC | 230 V |
| Besleme voltajı 50 Hz Maks [V] | 230 V |
| Besleme voltajı 60 Hz Maks [V] | 230 V |
| Bobin bağlantısı | Doğrultuculu Buat Kutusu |
| Bobin sabitleme | Geçme |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Daha fazla bilgi | Uğultusuz |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrik bağlantısı | Terminal kutusu |
| Elektrik bağlantısı boyutu | Pg 13.5 |
| Elektrik bağlantısı yorumları | Doğrultuculu |
| Elektrik konektörü | Vidalı kablo girişi |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Frekans [Hz] | 50/60 Hz |
| Güç tüketimi [W] 50 Hz | 22.0 W |
| Güç tüketimi [W] 60 Hz | 22.0 W |
| Güç tüketimi 50 Hz [VA] | 24.0 VA |
| Güç tüketimi 60 Hz [VA] | 24.0 VA |
| In scope of WEEE | Yes |
| Koruma sınıfı IP | IP67 |
| Material Description | COIL 230V 50/60HZ 20W w. box RETIFIED |
| Onay | CEEACLLC CDC TYSK |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 120 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Parça Program adı | EV210BEV212BEV220B 15 - 50EV220B 6 - 22EV220B 65 - 100EV250BEV251B |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Renk | Mavi |
| SCIP dosyası ürün adı | Solenoid coils |
| Tip tanımlaması | BH230CS |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | BH230CS |
| Yedek parça sayısı | 018F7301 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.684 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.64 Kilogram |
| Hacim | 0.854 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423182435 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |