
BA230A, DIN Tırnak, Besleme voltajı [V] AC: 220 - 230, Endüstriyel paket
042N8501
Elektrik bağlantısı: DIN Tırnak, Besleme voltajı [V] AC: 220 - 230, Frekans [Hz]: 50 Hz, Koruma sınıfı IP: IP00
042N8501
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 50 ad. |
| Ambalaj biçimi | Endüstriyel paket |
| Bağıl Nem [%BN] [Maks] | 97 % RH |
| Bağıl Nem [%BN] [Min] | 0 % RH |
| Bağıl Nem koşulları | Yoğuşmasız |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Besleme voltajı [V] AC [Maks] | 230 V |
| Besleme voltajı [V] AC [Min] | 220 V |
| Besleme voltajı 50 Hz Maks [V] | 230 V |
| Besleme voltajı 50 Hz Min [V] | 220 V |
| Bobin bağlantısı | DIN Tırnak |
| Bobin sabitleme | Somun ve kopça |
| Bobin sarım izolasyonu sınıfı | Sınıf H - IEC 85 |
| Bobin tasarım standardı | VDE 0580 |
| Çalışma derecesi | Devamlı |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dahil olan parçalar | SomunÇıt çıt |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrik bağlantısı | DIN Tırnak |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 6.3 mm x 0.8 mm |
| Elektrik bağlantısı standardı | EN175301-803 |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Elektrik konektörü | 3 x tırnak |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Frekans [Hz] | 50 Hz |
| Güç tüketimi [W] 50 Hz | 12.0 W |
| Güç tüketimi 50 Hz [VA] | 22.0 VA |
| In scope of WEEE | Yes |
| Koruma sınıfı IP | IP00 |
| Material Description | Coil BA230A 220-230V 50Hz I-50 |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 104 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Özdeş ürün | 042N7501 |
| Parça Program adı | EV210BEV220B 15 - 50EV220B 6 - 22EV220B 65 - 100EV310B |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Renk | Mavi |
| SCIP dosyası ürün adı | Solenoid coils |
| Tip tanımlaması | BA230A |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | BA230A |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.165 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.155 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 0.241 Litre |
| EAN/UPC | 5702423001620 |