AP120B, DIN Tırnak, Endüstriyel paket
042N8292
Elektrik bağlantısı: DIN Tırnak, Frekans [Hz]: 60 Hz, Koruma sınıfı IP: IP00
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
Benzer ürünleri görmek için ürün tipi sayfasını ziyaret edebilir ve aynı kategori içindeki diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.: BA, BD, BB, BE, BF, BG, BN, BO, BJ, BX, BY, BQ, AM, AZ, AS, AP, BA, BD, BB, BE, BF, BG, BN, BO, BJ, BX, BY, BQ, AM, AZ, AS, AP, BA, BD, BB, BE, BF, BG, BN, BO, BJ, BX, BY, BQ, AM, AZ, AS, AP
042N8292
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Aktüatör boyutu | 9 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 112 ad. |
| Ambalaj biçimi | Endüstriyel paket |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Besleme voltajı 60 Hz Maks [V] | 120 V |
| Besleme voltajı 60 Hz Min [V] | 110 V |
| Bobin bağlantısı | DIN Tırnak |
| Bobin sabitleme | Parmak vida |
| Bobin sarım izolasyonu sınıfı | Sınıf H - IEC 85 |
| Bobin tasarım standardı | VDE 0580 |
| Çalışma derecesi | Devamlı |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrik bağlantısı | DIN Tırnak |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 6.3 mm x 0.8 mm |
| Elektrik bağlantısı standardı | EN175301-803 |
| Elektrik konektörü | 3 x tırnak |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Frekans [Hz] | 60 Hz |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Güç tüketimi [W] 60 Hz | 5.0 W |
| Güç tüketimi 60 Hz [VA] | 11.0 VA |
| In scope of WEEE | Yes |
| Koruma sınıfı IP | IP00 |
| Material Description | Coil AP120B 110-120V 60Hz I/P 112 |
| Onay | cURus |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 122 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Özdeş ürün | 042N4292 |
| Parça Program adı | EV210AEV220AEV310A |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Renk | Siyah |
| Tip tanımlaması | AP120B |
| UL mark | Yes |
| UL onay dosyası adı | MH29671 |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | AP120B |
| Yedek parça sayısı | 042N4292 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.114 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.104 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 0.12 Litre |
| EAN/UPC | 5702424593650 |