
BB230C, DIN Tırnak, Çoklu paket
042N7432
Elektrik bağlantısı: DIN Tırnak, Koruma sınıfı IP: IP00
042N7432
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 50 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bağıl Nem [%BN] [Maks] | 97 % RH |
| Bağıl Nem [%BN] [Min] | 0 % RH |
| Bağıl Nem koşulları | Yoğuşmasız |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Besleme voltajı 50 Hz Maks [V] | 230 V |
| Besleme voltajı 50 Hz Min [V] | 220 V |
| Besleme voltajı 60 Hz Maks [V] | 230 V |
| Besleme voltajı 60 Hz Min [V] | 220 V |
| Bobin bağlantısı | DIN Tırnak |
| Bobin sabitleme | Somun ve kopça |
| Bobin sarım izolasyonu sınıfı | Sınıf H - IEC 85 |
| Bobin tasarım standardı | VDE 0580 |
| Çalışma derecesi | Devamlı |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrik bağlantısı | DIN Tırnak |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 6.3 mm x 0.8 mm |
| Elektrik bağlantısı standardı | EN175301-803 |
| Elektrik konektörü | 3 x tırnak |
| EU RoHS compliance | Yes |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EU RoHS exemption clause | No |
| Frekans [Hz] | 50/60 Hz |
| Güç tüketimi [W] 50 Hz | 16.0 W |
| Güç tüketimi [W] 60 Hz | 14.0 W |
| Güç tüketimi 50 Hz [VA] | 31.0 VA |
| Güç tüketimi 60 Hz [VA] | 24.0 VA |
| In scope of WEEE | Yes |
| Koruma sınıfı IP | IP00 |
| Material Description | Coil BB230C 220-230V 50/60Hz |
| Onay | CEEACLLC CDC TYSK |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 122 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Özdeş ürün | 042N8432 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Renk | Mavi |
| SCIP dosyası ürün adı | Solenoid coils |
| Tip tanımlaması | BB230C |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | BB230C |
| Uyum | EN 60730-1 |
| Yedek parça sayısı | 042N7432 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.266 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.244 Kilogram |
| Hacim | 0.198 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423030989 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |