
AP120B, DIN Tırnak, Çoklu paket
042N4292
Elektrik bağlantısı: DIN Tırnak, Frekans [Hz]: 60 Hz, Koruma sınıfı IP: IP00
042N4292
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Aktüatör boyutu | 9 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 24 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Besleme voltajı 60 Hz Maks [V] | 120 V |
| Besleme voltajı 60 Hz Min [V] | 110 V |
| Bobin bağlantısı | DIN Tırnak |
| Bobin sabitleme | Parmak vida |
| Bobin sarım izolasyonu sınıfı | Sınıf H - IEC 85 |
| Bobin tasarım standardı | VDE 0580 |
| Çalışma derecesi | Devamlı |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrik bağlantısı | DIN Tırnak |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 6.3 mm x 0.8 mm |
| Elektrik bağlantısı standardı | EN175301-803 |
| Elektrik konektörü | 3 x tırnak |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Frekans [Hz] | 60 Hz |
| Güç tüketimi [W] 60 Hz | 5.0 W |
| Güç tüketimi 60 Hz [VA] | 11.0 VA |
| In scope of WEEE | Yes |
| Koruma sınıfı IP | IP00 |
| Material Description | Coil AP120B 110-120V 60Hz ULR |
| Onay | cURus |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 122 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Parça Program adı | EV210AEV220AEV310A |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Renk | Siyah |
| Tip tanımlaması | AP120B |
| UL mark | Yes |
| UL onay dosyası adı | MH29671 |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | AP120B |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.114 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.104 Kilogram |
| Hacim | 0.09 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428046053 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |