
AZ230CS, DIN Tırnak, Çoklu paket
042N4206
Elektrik bağlantısı: DIN Tırnak, Frekans [Hz]: 50/60 Hz, Koruma sınıfı IP: IP00
042N4206
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Aktüatör boyutu | 9 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 24 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bağıl Nem [%BN] [Maks] | 97 % RH |
| Bağıl Nem [%BN] [Min] | 0 % RH |
| Bağıl Nem koşulları | Yoğuşmasız |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Besleme voltajı [V] AC | 230 V |
| Besleme voltajı 50 Hz Maks [V] | 230 V |
| Besleme voltajı 60 Hz Maks [V] | 230 V |
| Bobin bağlantısı | DIN Tırnak |
| Bobin sabitleme | Geçme |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrik bağlantısı | DIN Tırnak |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 6.3 mm x 0.8 mm |
| Elektrik bağlantısı standardı | EN175301-803 |
| Elektrik konektörü | 3 x tırnak |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Frekans [Hz] | 50/60 Hz |
| Güç tüketimi [W] 50 Hz | 2.0 W |
| Güç tüketimi [W] 60 Hz | 1.7 W |
| Güç tüketimi 50 Hz [VA] | 3.8 VA |
| Güç tüketimi 60 Hz [VA] | 3.0 VA |
| Koruma sınıfı IP | IP00 |
| Material Description | Coil AZ230CS 230V 50/60Hz |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 120 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Parça Program adı | Axium valve |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Renk | Mavi |
| Tip tanımlaması | AZ230CS |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | AZ230CS |
| Uyum | EN 60730-1 |
| Yedek parça sayısı | 042N4206 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.12 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.11 Kilogram |
| Hacim | 0.089 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715255120193 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |