
AZ024CS, DIN Tırnak, Besleme voltajı [V] AC: 24, Çoklu paket
042N4203
Elektrik bağlantısı: DIN Tırnak, Besleme voltajı [V] AC: 24, Frekans [Hz]: 50/60 Hz, Koruma sınıfı IP: IP00
042N4203
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Aktüatör boyutu | 9 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 24 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bağıl Nem [%BN] [Maks] | 97 % RH |
| Bağıl Nem [%BN] [Min] | 0 % RH |
| Bağıl Nem koşulları | Yoğuşmasız |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Besleme voltajı [V] AC | 24 V |
| Besleme voltajı 50 Hz Maks [V] | 24 V |
| Besleme voltajı 60 Hz Maks [V] | 24 V |
| Bobin bağlantısı | DIN Tırnak |
| Bobin sabitleme | Geçme |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrik bağlantısı | DIN Tırnak |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 6.3 mm x 0.8 mm |
| Elektrik bağlantısı standardı | EN175301-803 |
| Elektrik konektörü | 3 x tırnak |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Frekans [Hz] | 50/60 Hz |
| Güç tüketimi [W] 50 Hz | 9.5 W |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Güç tüketimi [W] 60 Hz | 7.0 W |
| Güç tüketimi 50 Hz [VA] | 18.0 VA |
| Güç tüketimi 60 Hz [VA] | 14.0 VA |
| In scope of WEEE | Yes |
| Koruma sınıfı IP | IP00 |
| Material Description | Coil AZ024CS 24V 50/60Hz |
| Onay | LLC CDC TYSKcURus |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 120 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Parça Program adı | EV220S |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Renk | Mavi |
| SCIP dosyası ürün adı | EVR 10-22 (NO) |
| Tip tanımlaması | AZ024CS |
| UL mark | Yes |
| UL onay dosyası adı | MH29671 |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | AZ024CS |
| Uyum | EN 60730-1 |
| Yedek parça sayısı | 042N4203 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.118 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.11 Kilogram |
| Hacim | 0.093 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428074568 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |