AP036D, Endüstriyel paket
042N2208
Koruma sınıfı IP: IP00
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
Benzer ürünleri görmek için ürün tipi sayfasını ziyaret edebilir ve aynı kategori içindeki diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.: BA, BD, BB, BE, BF, BG, BN, BO, BJ, BX, BY, BQ, AM, AZ, AS, AP, BA, BD, BB, BE, BF, BG, BN, BO, BJ, BX, BY, BQ, AM, AZ, AS, AP, BA, BD, BB, BE, BF, BG, BN, BO, BJ, BX, BY, BQ, AM, AZ, AS, AP
042N2208
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Aktüatör boyutu | 9 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 112 ad. |
| Ambalaj biçimi | Endüstriyel paket |
| Bobin bağlantısı | DIN Tırnak |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Güç tüketimi [W] | 7.0 W |
| In scope of WEEE | Yes |
| Koruma sınıfı IP | IP00 |
| Material Description | COIL 36V DC 9-32.7W DIN I/P 112 |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 120 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Özdeş ürün | 042N4159 |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Renk | Siyah |
| Supply voltage [V] DC | 36.00 V |
| Tip tanımlaması | Solenoid valf için bobin |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | AP036D |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.12 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.12 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 0.138 Cubic decimeter |
| EAN/UPC | 5702424586072 |