
AM012D, DIN Tırnak, null: 12, Çoklu paket
042N0848
Elektrik bağlantısı: DIN Tırnak, null: 12, Koruma sınıfı IP: IP00
042N0848
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Aktüatör boyutu | 9 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 24 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Bobin bağlantısı | DIN Tırnak |
| Bobin sabitleme | Parmak vida |
| Bobin sarım izolasyonu sınıfı | Sınıf H - IEC 85 |
| Bobin tasarım standardı | VDE 0580 |
| Çalışma derecesi | Devamlı |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrik bağlantısı | DIN Tırnak |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 6.3 mm x 0.8 mm |
| Elektrik bağlantısı standardı | EN175301-803 |
| Elektrik konektörü | 3 x tırnak |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Güç tüketimi [W] DC | 8.5 W |
| In scope of WEEE | Yes |
| Koruma sınıfı IP | IP00 |
| Material Description | Coil AM012D 12V DC |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 122 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Özdeş ürün | 042N2213 |
| Parça Program adı | EV210AEV220AEV310A |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Renk | Siyah |
| SCIP dosyası ürün adı | Solenoid coils |
| Supply voltage [V] DC | 12.00 V |
| Tip tanımlaması | AM012D |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | AM012D |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.114 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.105 Kilogram |
| Hacim | 0.089 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423071241 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |