
BO024D, Kablo, 9 m, null: 24, Çoklu paket
018Z6598
Elektrik bağlantısı: Kablo, null: 24, Koruma sınıfı IP: IP67
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
Benzer ürünleri görmek için ürün tipi sayfasını ziyaret edebilir ve aynı kategori içindeki diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.: BA, BD, BB, BE, BF, BG, BN, BO, BJ, BX, BY, BQ, AM, AZ, AS, AP, BA, BD, BB, BE, BF, BG, BN, BO, BJ, BX, BY, BQ, AM, AZ, AS, AP, BA, BD, BB, BE, BF, BG, BN, BO, BJ, BX, BY, BQ, AM, AZ, AS, AP, BO
018Z6598
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 6 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| ATEX Satış metni | -40C<ta<+60CII 2G Ex mb IIC T4 Gb |
| Bağıl Nem [%BN] [Maks] | 100 % RH |
| Bağıl Nem [%BN] [Min] | 0 % RH |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Bobin bağlantısı | Kablo |
| Bobin sabitleme | Parmak vida |
| Bobin sarım izolasyonu sınıfı | Sınıf H - IEC 85 |
| Çalışma derecesi | Devamlı |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dahil olan parçalar | IP67 conta kiti |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrik bağlantısı | Kablo |
| Elektrik bağlantısı yorumları | Toprak bağlantısı teli > 4 mm2 |
| Elektrik konektörü | 3 nüveli kablo |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Güç tüketimi [W] DC | 11.0 W |
| İletken alanı [mm2] | 3 x 0.75 mm2 |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Kablo uzunluğu [inç] | 354.00 in |
| Kablo uzunluğu [m] | 9.000 m |
| Koruma sınıfı IP | IP67 |
| Koruma sınıfı Nema (~) | 6 |
| Material Description | Coil BO024D 24V DC 9m Cable ATEX |
| Onay | ATEX - Cat. 2 - Zone 1 |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 60 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 140 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Parça Program adı | EV210BEV220B 15 - 50EV220B 6 - 22EV220B 65 - 100EV222BEV224BEV227BEV250BEV251BEV310B |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Renk | Siyah |
| SCIP dosyası ürün adı | Solenoid coils |
| Supply voltage [V] DC | 24.00 V |
| Tip tanımlaması | BO024D |
| Topraklama bağlantısı | Dış TerminalGreen/yellow wire |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | BO024D |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 1.321 Kilogram |
| Net ağırlık | 1.3 Kilogram |
| Hacim | 3.465 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428899123 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |