
BO024D, Kablo, 5 m, null: 24, Çoklu paket
018Z6596
Elektrik bağlantısı: Kablo, null: 24, Koruma sınıfı IP: IP67
018Z6596
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 10 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| ATEX Satış metni | -40C<ta<+60CII 2G Ex mb IIC T4 Gb |
| Bağıl Nem [%BN] [Maks] | 100 % RH |
| Bağıl Nem [%BN] [Min] | 0 % RH |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Bobin bağlantısı | Kablo |
| Bobin sabitleme | Parmak vida |
| Bobin sarım izolasyonu sınıfı | Sınıf H - IEC 85 |
| Çalışma derecesi | Devamlı |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dahil olan parçalar | IP67 conta kiti |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrik bağlantısı | Kablo |
| Elektrik bağlantısı yorumları | Toprak bağlantısı teli > 4 mm2 |
| Elektrik konektörü | 3 nüveli kablo |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Güç tüketimi [W] DC | 11.0 W |
| İletken alanı [mm2] | 3 x 0.75 mm2 |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Kablo uzunluğu [inç] | 196.00 in |
| Kablo uzunluğu [m] | 5.000 m |
| Koruma sınıfı IP | IP67 |
| Koruma sınıfı Nema (~) | 6 |
| Material Description | RT262AL DIFF. PRESS. CONTROL |
| Onay | ATEX - Cat. 2 - Zone 1 |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 60 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 140 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Parça Program adı | EV210BEV220B 15 - 50EV220B 6 - 22EV220B 65 - 100EV222BEV224BEV227BEV250BEV251BEV310B |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Renk | Siyah |
| SCIP dosyası ürün adı | Solenoid coils |
| Supply voltage [V] DC | 24.00 V |
| Tip tanımlaması | BO024D |
| Topraklama bağlantısı | Dış TerminalGreen/yellow wire |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | BO024D |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 1.024 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.846 Kilogram |
| Hacim | 2.003 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423061327 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |