
BF230AS, Kablo, 8 m, Besleme voltajı [V] AC: 230, Endüstriyel paket
018F8291
Elektrik bağlantısı: Kablo, Besleme voltajı [V] AC: 230, Frekans [Hz]: 50 Hz, Koruma sınıfı IP: IP67
018F8291
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 6 ad. |
| Ambalaj biçimi | Endüstriyel paket |
| Bağıl Nem [%BN] [Maks] | 100 % RH |
| Bağıl Nem [%BN] [Min] | 0 % RH |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Besleme voltajı [V] AC | 230 V |
| Besleme voltajı 50 Hz Maks [V] | 230 V |
| Bobin bağlantısı | Kablo |
| Bobin sabitleme | Geçme |
| Bobin sarım izolasyonu sınıfı | Sınıf H - IEC 85 |
| Bobin tasarım standardı | VDE 0580 |
| Çalışma derecesi | Devamlı |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrik bağlantısı | Kablo |
| Elektrik konektörü | 3 nüveli kablo |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Frekans [Hz] | 50 Hz |
| Güç tüketimi [W] 50 Hz | 16.0 W |
| Güç tüketimi 50 Hz [VA] | 31.0 VA |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| İletken alanı [mm2] | 3 x 0.75 mm2 |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kablo çapı [mm] | 6.6 mm |
| Kablo uzunluğu [inç] | 320.00 in |
| Kablo uzunluğu [m] | 8.000 m |
| Koruma sınıfı IP | IP67 |
| Material Description | Coil BF230AS 230V 50Hz 8m Cable I/6 |
| Onay | LLC CDC TYSK |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 120 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Özdeş ürün | 018F4961 |
| Parça Program adı | EV210BEV212BEV220B 15 - 50EV220B 6 - 22EV220B 65 - 100EV222BEV224BEV227BEV250BEV251B |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Renk | Mavi |
| SCIP dosyası ürün adı | Solenoid coils |
| Tip tanımlaması | BF230AS |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | BF230AS |
| Uyum | EN 60730-1 |
| Yedek parça sayısı | 018F4961 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.789 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.734 Kilogram |
| Hacim | 2.53 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428290654 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |