
BB024AS, DIN Tırnak, Besleme voltajı [V] AC: 24, Çoklu paket
018F7358
Elektrik bağlantısı: DIN Tırnak, Besleme voltajı [V] AC: 24, Frekans [Hz]: 50 Hz, Koruma sınıfı IP: IP00
018F7358
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 50 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bağıl Nem [%BN] [Maks] | 97 % RH |
| Bağıl Nem [%BN] [Min] | 0 % RH |
| Bağıl Nem koşulları | Yoğuşmasız |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Besleme voltajı [V] AC | 24 V |
| Besleme voltajı 50 Hz Maks [V] | 24 V |
| Bobin bağlantısı | DIN Tırnak |
| Bobin sabitleme | Geçme |
| Bobin sarım izolasyonu sınıfı | Sınıf H - IEC 85 |
| Bobin tasarım standardı | VDE 0580 |
| Çalışma derecesi | Devamlı |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrik bağlantısı | DIN Tırnak |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 6.3 mm x 0.8 mm |
| Elektrik bağlantısı standardı | EN175301-803 |
| Elektrik konektörü | 3 x tırnak |
| EU RoHS compliance | Yes |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EU RoHS exemption clause | No |
| Frekans [Hz] | 50 Hz |
| Güç tüketimi [W] 50 Hz | 11.0 W |
| Güç tüketimi 50 Hz [VA] | 19.0 VA |
| In scope of WEEE | Yes |
| Koruma sınıfı IP | IP00 |
| Material Description | COIL FI 24V 50HZ 10W spade+P |
| Onay | CEEACLLC CDC TYSK |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 80 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 176 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Parça Program adı | EV210BEV212BEV220B 15 - 50EV220B 6 - 22EV220B 65 - 100EV222BEV224BEV250BEV251BEV310B |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Renk | Mavi |
| SCIP dosyası ürün adı | Solenoid coils |
| Tip tanımlaması | BB024AS |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | BB024AS |
| Uyum | EN 60730-1 |
| Yedek parça sayısı | 018F7358 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.256 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.238 Kilogram |
| Hacim | 0.266 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428044530 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |