BE110DS, Çoklu paket
018F6980
Koruma sınıfı IP: IP00, Ambalaj biçimi: Çoklu paket
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
Benzer ürünleri görmek için ürün tipi sayfasını ziyaret edebilir ve aynı kategori içindeki diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.: BA, BD, BB, BE, BF, BG, BN, BO, BJ, BX, BY, BQ, AM, AZ, AS, AP, BA, BD, BB, BE, BF, BG, BN, BO, BJ, BX, BY, BQ, AM, AZ, AS, AP, BB / BE / BF / BG / BN, BB / BE / BF / BG / BN, BA, BD, BB, BE, BF, BG, BN, BO, BJ, BX, BY, BQ, AM, AZ, AS, AP, BB / BE / BF / BG / BN
018F6980
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 50 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bağıl Nem [%BN] [Maks] | 97 % RH |
| Bağıl Nem [%BN] [Min] | 0 % RH |
| Bağıl Nem koşulları | Yoğuşmasız |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Bobin bağlantısı | DIN Tırnak |
| Bobin sabitleme | Geçme |
| Bobin sarım izolasyonu sınıfı | Sınıf H - IEC 85 |
| Bobin tasarım standardı | VDE 0580 |
| Çalışma derecesi | Devamlı |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 6.3 mm x 0.8 mm |
| Elektrik bağlantısı standardı | EN175301-803 |
| Elektrik konektörü | 3 x tırnak |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Güç tüketimi [W] | 18.0 W |
| Güç tüketimi [W] DC | 18.0 W |
| In scope of WEEE | Yes |
| Koruma sınıfı IP | IP00 |
| Material Description | Coil BE110DS 110V DC |
| Onay | CEEACLLC CDC TYSK |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 120 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Parça Program adı | EV210BEV212BEV220B 15 - 50EV220B 6 - 22EV220B 65 - 100EV222BEV224BEV227BEV250BEV251B |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Renk | Mavi |
| Supply voltage [V] DC | 110.00 V |
| Tip tanımlaması | BE110DS |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | BE110DS |
| Uyum | EN 60730-1 |
| Yedek parça sayısı | 018F6980 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.297 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.279 Kilogram |
| Hacim | 0.228 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428290302 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |