
BG036DS, Terminal kutusu, null: 36, Çoklu paket
018F6955
Elektrik bağlantısı: Terminal kutusu, null: 36, Koruma sınıfı IP: IP67
018F6955
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Aktüatör boyutu | 13.5 mm |
| Ambalaj başına düşen miktar | 24 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bağıl Nem [%BN] [Maks] | 100 % RH |
| Bağıl Nem [%BN] [Min] | 0 % RH |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Bobin bağlantısı | Bağlantı kutusu |
| Bobin sabitleme | Geçme |
| Bobin sarım izolasyonu sınıfı | Sınıf H - IEC 85 |
| Bobin tasarım standardı | VDE 0580 |
| Bobin tipi | I |
| Çalışma derecesi | Devamlı |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Elektrik bağlantısı | Terminal kutusu |
| Elektrik bağlantısı boyutu | Pg 13.5 |
| Elektrik konektörü | Vidalı kablo girişi |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Güç tüketimi [W] DC | 19.0 W |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| İletken alanı [mm2] | 0.75 - 1.5 mm2 |
| In scope of WEEE | Yes |
| Kablo çapı [mm] [Maks] | 11.0 mm |
| Kablo çapı [mm] [Min] | 6.0 mm |
| Koruma sınıfı IP | IP67 |
| Material Description | Coil BG036DS 36V DC Box |
| Onay | CEEACLLC CDC TYSK |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 50 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 120 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Renk | Mavi |
| SCIP dosyası ürün adı | Solenoid coils |
| Supply voltage [V] DC | 36.00 V |
| Tip tanımlaması | BG036DS |
| Ürün adı | Solenoid coil |
| Ürün aksesuarları | Solenoid bobini aksesuarları |
| Ürün grubu | Solenoid valves |
| Ürün tipi | BG036DS |
| Uyum | EN 60730-1 |
| Yedek parça sayısı | 018F6955 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.58 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.556 Kilogram |
| Hacim | 0.565 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428026406 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |