
DST P650, 0 bar - 40 bar, 0 psi - 580 psi
090G6062
Elektrik bağlantısı: Deutsch DT04, Basınç bağlantısı tipi: G, Özellik açıklaması: DST P650-2616-C7GB041
090G6062
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| - ortak | Pim B |
| + besleme | Pim A |
| + çıkış | Pim C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 125 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 257 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Ambalaj başına düşen miktar | 24 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Aşırı yük basıncı maks. [bar] | 120.0 bar |
| Basınç aralığı [bar] [Maks.] | 40.00 bar |
| Basınç aralığı [bar] [Min.] | 0.00 bar |
| Basınç aralığı [psi] [Maks] | 580.00 psi |
| Basınç aralığı [psi] [Min] | 0.00 psi |
| Basınç bağlantısı boyutu | 1/4-A |
| Basınç bağlantısı HEX [mm] | 22.0 mm |
| Basınç bağlantısı standardı | DIN 3852-E |
| Basınç bağlantısı tipi | G |
| Basınç Erkek/Dişi | Erkek |
| Basınç ünitesi referansı | Gauge (relative) |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Çıkış sinyali | Ratio metric |
| Contains batteries | No |
| Darbe sönümleyici | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Düşük Klipsleme Seviyesi | 6.00 |
| Elektrik bağlantısı | Deutsch DT04 |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 3 pim |
| Elektrik bağlantısı Erkek/Dişi | Erkek |
| Elektrik bağlantısı standardı | DT04 |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| In scope of WEEE | No |
| Koruma sınıfı IP | IP67 |
| Material Description | Sensor DST P650-2616-C7GB041 |
| Onay | C UL US UL RecognizedCE |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 125 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 257 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Özdeş ürün | 090G7062 |
| Özellik açıklaması | DST P650-2616-C7GB041 |
| Patlama basıncı [bar] | 800.0 bar |
| Pin surface material | Sn |
| Product line | Sensing Solutions |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| RoHS uyumlu | Yes - RoHS ok |
| Supply voltage [V] DC [max] | 5.50 V |
| Supply voltage [V] DC [min] | 4.50 V |
| Telafili sıcaklık aralığı [°C] [Maks] | 125 °C |
| Telafili sıcaklık aralığı [°C] [Min] | -40 °C |
| Telafili sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 257 °F |
| Telafili sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Tepki süresi maks. [ms] | 2 ms |
| UL mark | Yes |
| Ürün adı | Pressure transmitter |
| Ürün grubu | Sensors |
| Ürün tipi | DST P650 |
| Vbesleme rasyometrik [%] [Maks] | 90.0 % RH |
| Vbesleme rasyometrik [%] [Min] | 10.0 % RH |
| Yüksek Klipsleme Seviyesi | 94.00 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.063 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.057 Kilogram |
| Hacim | 0.09 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424626792 |
| Proposition 65 | No significant risk |