
DST P650, 0 bar - 160 bar, 0 psi - 2320.5 psi
090G6043
Elektrik bağlantısı: Deutsch DT04, Basınç bağlantısı tipi: UNF, Basınç bağlantısı boyutu: 7/16-20, Özellik açıklaması: DST P650-3216-C3BD083
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
Benzer ürünleri görmek için ürün tipi sayfasını ziyaret edebilir ve aynı kategori içindeki diğer seçenekleri inceleyebilirsiniz.: DST P650, DST P650
090G6043
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| - ortak | Pim 1 |
| + besleme | Pim 2 |
| + çıkış | Pim 4 |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 125 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 257 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Ambalaj başına düşen miktar | 24 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Aşırı yük basıncı maks. [bar] | 480.0 bar |
| Basınç aralığı [bar] [Maks.] | 160.00 bar |
| Basınç aralığı [bar] [Min.] | 0.00 bar |
| Basınç aralığı [psi] [Maks] | 2320.50 psi |
| Basınç aralığı [psi] [Min] | 0.00 psi |
| Basınç bağlantısı boyutu | 7/16-20 |
| Basınç bağlantısı HEX [mm] | 22.0 mm |
| Basınç bağlantısı standardı | SAE J1926/2 |
| Basınç bağlantısı tipi | UNF |
| Basınç Erkek/Dişi | Erkek |
| Basınç ünitesi referansı | Gauge (relative) |
| CE mark | Yes |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Çıkış sinyali | Ratio metric |
| Contains batteries | No |
| Darbe sönümleyici | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Düşük Klipsleme Seviyesi | 6.00 |
| Elektrik bağlantısı | Deutsch DT04 |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 4 pim |
| Elektrik bağlantısı Erkek/Dişi | Erkek |
| Elektrik bağlantısı standardı | DT04 |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| In scope of WEEE | No |
| Koruma sınıfı IP | IP67 |
| Material Description | DELETED Sensor DST P650-3216-C3BD083 |
| Onay | C UL US UL RecognizedCE |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 125 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 257 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Özdeş ürün | 090G7043 |
| Özellik açıklaması | DST P650-3216-C3BD083 |
| Patlama basıncı [bar] | 1600.0 bar |
| Pin surface material | Au |
| Product line | Sensing Solutions |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| RoHS uyumlu | Yes - RoHS ok |
| Supply voltage [V] DC [max] | 5.50 V |
| Supply voltage [V] DC [min] | 4.50 V |
| Telafili sıcaklık aralığı [°C] [Maks] | 125 °C |
| Telafili sıcaklık aralığı [°C] [Min] | -40 °C |
| Telafili sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 257 °F |
| Telafili sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Tepki süresi maks. [ms] | 2 ms |
| UL mark | Yes |
| Ürün adı | Pressure transmitter |
| Ürün grubu | Sensors |
| Ürün tipi | DST P650 |
| Vbesleme rasyometrik [%] [Maks] | 90.0 % RH |
| Vbesleme rasyometrik [%] [Min] | 10.0 % RH |
| Yüksek Klipsleme Seviyesi | 94.00 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.057 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.051 Kilogram |
| Hacim | 0.09 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424616427 |
| Proposition 65 | No significant risk |