
REG 10
2415+562
Çıkış bağlantısı boyutu [mm]: 10, Giriş bağlantısı boyutu [mm]: 10, Giriş bağlantısı tipi: Lehimleme, Çıkış bağlantısı tipi: Lehimleme, Kv değeri [m³/sa]: 0.17, Maks. Çalışma Basıncı [bar]: 40
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
2415+562
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Akış kesiti [mm2] | 3.0 mm² |
| Akışkan Grubu | 12 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Bağlantı standardı | ASME B 16.22 |
| Boya Rengi | Yeşil |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Çıkış bağlantısı boyutu [inç] | 3/8 in |
| Çıkış bağlantısı boyutu [mm] | 10.0 mm |
| Çıkış bağlantısı tipi | Lehimleme |
| Contains batteries | No |
| Cv değeri [gal/dk] | 0.200 gal/min |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ekipman | Kapak |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Giriş bağlantısı boyutu [inç] | 3/8 in |
| Giriş bağlantısı boyutu [mm] | 10.00 mm |
| Giriş bağlantısı tipi | Lehimleme |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Kategori | Art. 4, par. 3 |
| Koni sayısı | 1 |
| Kv değeri [m³/sa] | 0.170 m³/h |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 40.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 580 psig |
| Material Description | REG 10 SA STR CONE#1 Cu: 3/8" PS 40 |
| Onay | LLC CDC EURO-TYSK |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -50 °C |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 302 °F |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -58 °F |
| Soğutucu akışkanlar | R134aR22R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR409AR410AR421AR502R507A |
| Ürün açıklaması | Manuel regülasyon vanası |
| Ürün adı | Hand operated regulating valve |
| Ürün grubu | Shut-off and regulating valves |
| Ürün tipi | REG 10 |
| Vana versiyonu | Standart versiyon |
| Yön | Düz |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.518 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.5 Kilogram |
| Hacim | 0.943 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428173124 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |