
Supercal 5, Isıtma ve soğutma, pil D hücre, M-Bus
187F8300
Energy calculator
187F8300
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Açıklama | Energy calculator |
| Akış sayacı için | SONO3500 CT |
| Arayüz modülü slot 1 | No interface module |
| Besleme gerilimi tipi | pil D hücre |
| Çap [mm] [Maks.] | 150 mm |
| Çap [mm] [Min.] | 100 mm |
| China RoHS compliance | Yes |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Ekran tipi | LCD |
| Enerji birimi | MWh |
| Entegre iletişim | M-Bus |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| IP koruma sınıfı | IP65 |
| Kurulum | Besleme |
| Material Description | Supercal 5 HC 2.5l/p S 3.6V M-Bus |
| Ortam sınıfı | E1 / M1 |
| Product line | District Energy Controls |
| Puls sinyal değeri, debi [l/sinyal] | 2.5 l/pulse |
| qp [m³/h] [Maks.] | 300.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min.] | 60.0 m³/h |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Ürün grubu | Energy meters |
| Ürün tipi | Supercal 5 |
| Uygulama | Isıtma ve soğutma |
| Yetkili Onay Makamı | MID |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 0.75 Kilogram |
| Net ağırlık | 0.69 Kilogram |
| Hacim | 2.414 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424634490 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |