
SonoMeter 40, 50 mm, qp [m³/sa]: 15, Isıtma, pil 2 x AA hücre, M-Bus
187F2111
Energy meter for commercial applications
187F2111
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| 1 Primary battery SUM weight Kg | 0.038 |
| 1 Primary battery weight Kg | 0.019 |
| Açıklama | Energy meter for commercial applications |
| Akış ölçüm prensibi | Ultrasonik |
| Akışkan | 7 ila 9.5 pH değerinde su kalitesi |
| Akışkan sıcaklığı [°C] [Maks.] | 130 °C |
| Akışkan sıcaklığı [°C] [Min.] | 0 °C |
| Arayüz modülü slot 1 | No interface module |
| Bağlantı boyutu | DN 50 |
| Bağlantı tipleri | Flanş |
| Basınç, nominal [bar] | 25 bar |
| Battery type or Name | AA Lithium (ER14505) |
| Besleme gerilimi tipi | pil 2 x AA hücre |
| Çap [mm] | 50 mm |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | Yes |
| Depolama sıcaklığı [°C] [Maks.] | 35 °C |
| Depolama sıcaklığı [°C] [Min.] | -25 °C |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Dinamik aralık | 1:100 |
| Doğruluk standardı | EN1434 Sınıf 2 |
| EEE category | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Ekran tipi | LCD |
| Enerji birimi | kWh |
| Entegre iletişim | M-Bus |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Günlük Kaydı Saklama Süresi [Ay] | 36 ay |
| Hesaplama ünitesi ve debi sensörü arasındaki kablo uzunluğu [m] | 5.0 m |
| In scope of WEEE | Yes |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Kablo izolasyon malzemesi | Halojensiz |
| Kurulum | Besleme |
| Kvs değerleri [m³/s] | 43.30 m³/h |
| Material Description | SONO40 DN50 qp15 270 S fl HE 3.6V MBus |
| Onay tipi | Tip onaylı ve ilk defa doğrulanmış |
| Onaylı Meteorolojik aralık [°C] [Maks.] | 180 °C |
| Onaylı Meteorolojik aralık [°C] [Min.] | 0 °C |
| Ortam nemi [% RH] [Maks.] | 93 % RH |
| Ortam sıcaklığı [°C] [Maks.] | 55 °C |
| Ortam sıcaklığı [°C] [Min.] | 5 °C |
| Ortam sınıfı | E2/M1 |
| Pil miktarı | 2 |
| Pil ömrü [Yıl] | 15 yıl |
| Product line | District Energy Controls |
| qc [m³/sa] | 0.0300 m³/h |
| qi [m³/sa] | 0.150 m³/h |
| qp [m³/sa] | 15.0 m³/h |
| qs [m³/sa] | 30.0 m³/h |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dosya no. | 0bb8fe81-b381-4f95-92a5-d3d7e2e54c00 |
| SCIP dosyası ürün adı | Sono40 |
| Sıcaklık sensörleri kablo uzunluğu [m] | 5.0 m |
| Sıcaklık sensörleri tipi | Pt 500 |
| Sıcaklık sensörü çapı [mm] | 6.0 mm |
| Ürün grubu | Energy meters |
| Ürün tipi | SonoMeter 40 |
| Uygulama | Isıtma |
| Weight per battery | 19 g |
| Yetkili Onay Makamı | MID |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 6.956 Kilogram |
| Net ağırlık | 6.956 Kilogram |
| Hacim | 8.691 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424606411 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |