
SVA-140B 80, Maks. Çalışma Basıncı [bar]: 140, Kapak
148B6928
Maks. Çalışma Basıncı [bar]: 140
148B6928
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Ambalaj başına düşen miktar | 1 ad. |
| Ambalaj biçimi | Tekli paket |
| Bakım yapılabilir | SVL Flexline yedek parçaları |
| Boyun | Standard |
| China RoHS compliance | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Contains batteries | No |
| Dahil olan parçalar | 1 conta |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ekipman | Kapak |
| EU RoHS compliance | Yes |
| EU RoHS exemption clause | No |
| Kullanıldığı ürün | SVL-140B 80 |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 140.0 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 2030 psig |
| Marka | SVL Flexline |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Material Description | SVA-140B Top complete 80 |
| Onay | C UL US LISTELİCECRN |
| Parça Program adı | SVA-140B |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 150 °C |
| Sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 302 °F |
| Sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Soğutucu akışkanlar | R744 |
| Tip tanımlaması | Komple üst |
| UL mark | Yes |
| Ürün adı | Function module |
| Ürün aksesuarları | SVL Flexline aksesuarları |
| Ürün grubu | Shut-off and regulating valves |
| Ürün tipi | SVA-140B 80 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 9.55 Kilogram |
| Net ağırlık | 6.95 Kilogram |
| Hacim | 32.233 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162692660 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |