
Warranty & Service
145G0268
EvoFlat Water Heater A2 TPC-M Circ.
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
145G0268
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Açıklama | EvoFlat Water Heater A2 TPC-M Circ. |
| Bağlantı yönü | Alt |
| Besleme sıcaklığı, mevcut [˚C] | 95 °C |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| DH bağlantı tipi | G iç dişli |
| DH boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı tipi | G iç dişli |
| DHW (kullanma sıcak suyu) boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) Kontrol türü | Akış/termostatik |
| DHW (kullanma sıcak suyu) kontrolör adı | TPC-M |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Ev halkı sayısı [Maks.] | 2 |
| Ev halkı sayısı [Min.] | 1 |
| HE bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| HE bağlantı tipi | G iç dişli |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| HE boru ölçüsü | Ø18 |
| Isı eşanjörü test basıncı [bar] | 38 bar |
| Kapak malzemesi | Beyaz lake duvar içi |
| Kapak seçeneği | Ekstra |
| Kapaklı derinliği [mm] | 150 mm |
| Kapaklı genişlik [mm] | 545 mm |
| Kapaklı yükseklik [mm] | 575 mm |
| Kapaksız derinliği [mm] | 105 mm |
| Kapaksız genişlik [mm] | 545 mm |
| Kapaksız yükseklik [mm] | 575 mm |
| Material Description | EvoFlat Water Heater A2 TPC-M Circ. |
| Mixing circuit - control | Termostat |
| Nominal basınç, primer [bar] | 10 bar |
| Nominal basınç, sekunder [bar] | 10 bar |
| Product line | Subsystems |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Station size type | Tip 2 |
| Üretici adı | Danfoss |
| Ürün grubu | Bireysel ısı istasyonları |
| Ürün tipi | Warranty & Service |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 17.514 Kilogram |
| Net ağırlık | 16 Kilogram |
| Hacim | 82.11 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428551274 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |