
Warranty & Service
145B3035
Akva Lux MSS High Flow S XB37H-30 PTC
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
145B3035
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Açıklama | Akva Lux MSS High Flow S XB37H-30 PTC |
| Bağlantı yönü | Alt |
| Besleme sıcaklığı, mevcut [˚C] | 95 °C |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DCW statik basınç [bar] [Min.] | 2.0 bar |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH bağlantı ölçüsü | G3/4" |
| DH bağlantı tipi | G iç dişli |
| DH boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı ölçüsü | G3/4" |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı tipi | G iç dişli |
| DHW (kullanma sıcak suyu) boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) HEX (eşanjör) lehimleme malzemesi | Brazed copper |
| DHW (kullanma sıcak suyu) Kontrol türü | Akış/termostatik |
| DHW (kullanma sıcak suyu) kontrolör adı | PTC |
| DHW (kullanma sıcak suyu) sirkülasyonu | Ekstra |
| DHW HEX tipi | XB37 |
| DHW kapasitesi [kW] | 78 kW |
| Ek bilgi | Fark basınç kontrolörlü doğrudan ısıtmaGüvenlik fonksiyonuTermostatik karıştırma devresi |
| EU RoHS compliance | Yes with exemptions |
| EU RoHS exemption clause | 6(c) |
| Fark basınç kontrolörü | AVPL |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| HE bağlantı ölçüsü | G3/4" |
| HE bağlantı tipi | G iç dişli |
| HE boru ölçüsü | Ø18 |
| HE Kontrol türü | Termostatik + Fark basınç |
| Kapaklı derinliği [mm] | 200 mm |
| Kapaklı yükseklik [mm] | 740 mm |
| Kapaksız derinliği [mm] | 150 mm |
| Kapaksız yükseklik [mm] | 616 mm |
| Material Description | Akva Lux High Flow AT S XB37H-30 PTC |
| Mixing circuit - control | Termostatik vana |
| Nominal basınç, primer [bar] | 10 bar |
| Nominal basınç, sekunder [bar] | 10 bar |
| Paket derinliği [mm] | 150 mm |
| Paket genişliği [mm] | 580 mm |
| Paket yüksekliği [mm] | 620 mm |
| Product line | Subsystems |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Station size type | Tip 1 |
| Üretici adı | Danfoss |
| Ürün grubu | Bireysel ısı istasyonları |
| Ürün tipi | Warranty & Service |
| Yerden ısıtma devresi - pompa markası | Wilo |
| Yerden ısıtma devresi - pompa tipi | Wilo Yonos Para 15/6 |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 23 Kilogram |
| Net ağırlık | 22.5 Kilogram |
| Hacim | 75 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428532440 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |