
Warranty & Service
145B1305
EvoFlat MSSR A2StS TPC-M o/front
145B1305
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Açıklama | EvoFlat MSSR A2StS TPC-M o/front |
| Besleme sıcaklığı, mevcut [˚C] | 95 °C |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| DG Indicator Profile | Contains Liquids |
| DHW (kullanma sıcak suyu) Kontrol türü | Akış/termostatik |
| DHW (kullanma sıcak suyu) kontrolör adı | TPC-M |
| Material Description | * |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Mixing circuit - control | Termostat |
| Nominal basınç, primer [bar] | 10 bar |
| Nominal basınç, sekunder [bar] | 10 bar |
| Product line | Subsystems |
| Station size type | Tip 2 |
| Ürün grubu | Bireysel ısı istasyonları |
| Ürün tipi | Warranty & Service |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 15.9 Kilogram |
| Net ağırlık | 14.7 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 78.736 Litre |
| EAN/UPC | 5702424653347 |