
Warranty & Service
145B0932
Danfoss EvoFlat FSS A1G, 37kW, 15 l/min DHW sirkülasyonlu radyatör ısıtma için
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
145B0932
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Açıklama | Danfoss EvoFlat FSS A1G, 37kW, 15 l/min DHW sirkülasyonlu radyatör ısıtma için |
| Bağlantı yönü | Alt |
| Besleme sıcaklığı, mevcut [˚C] | 95 °C |
| Contains batteries | No |
| DCW statik basınç [bar] [Min.] | 2.0 bar |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| DH bağlantı tipi | G iç dişli |
| DH boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı tipi | G iç dişli |
| DHW (kullanma sıcak suyu) boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) HEX (eşanjör) lehimleme malzemesi | Gasketed copper |
| DHW (kullanma sıcak suyu) Kontrol türü | Akış/termostatik |
| DHW (kullanma sıcak suyu) kontrolör adı | TPC-M |
| DHW (kullanma sıcak suyu) sirkülasyonu | Hariç |
| DHW HEX tipi | U129RH |
| DHW kapasitesi [kW] | 37 kW |
| DHW resirkülasyon pompası markası | Wilo |
| DHW resirkülasyon pompası tipi | YONOS PARA Z15/7 RK |
| Ek bilgi | DHW Sirkülasyonu |
| Ev halkı sayısı [Min.] | 1 |
| Fark basınç kontrolörü | Entegre |
| HE bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| HE bağlantı tipi | G iç dişli |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| HE boru ölçüsü | Ø18 |
| HE Kontrol türü | Fark basınç + zon vanası |
| HEX ısıtma conta malzemesi | EPDM |
| Isı eşanjörü test basıncı [bar] | 38 bar |
| Isıtma kapasitesi [kW] [Max] | 15 kW |
| Isıtma kapasitesi [kW] [Min] | 10 kW |
| Isıtma kontrolörü adı | TPC-M |
| İzolasyon malzemesi | Hariç |
| Kapak malzemesi | Beyaz lake duvar içi |
| Kapak seçeneği | Ekstra |
| Kapaklı derinliği [mm] | 153 mm |
| Kapaksız derinliği [mm] | 110 mm |
| Material Description | EvoFlat FSS A1G w/Circ. |
| Mixing circuit - control | Termostat |
| Nominal basınç, primer [bar] | 10 bar |
| Nominal basınç, sekunder [bar] | 10 bar |
| Paket derinliği [mm] | 600 mm |
| Paket genişliği [mm] | 800 mm |
| Paket yüksekliği [mm] | 160 mm |
| Product line | Subsystems |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Station size type | Tip 1 |
| Ürün grubu | Bireysel ısı istasyonları |
| Ürün tipi | Warranty & Service |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 20.83 Kilogram |
| Net ağırlık | 19.63 Kilogram |
| Hacim | 84.525 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428524582 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |