
EvoFlat FSS, Alt, 53 kW, Tip 2
145B0903
EvoFlat FSS 2, w/bypass, w/1 CW meter, w/o EPP front, w/circulation,w/safety valve
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
145B0903
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Açıklama | EvoFlat FSS 2, w/bypass, w/1 CW meter, w/o EPP front, w/circulation,w/safety valve |
| Açıklamalar | Insulated Flatstations |
| Bağlantı yönü | Alt |
| Besleme sıcaklığı, mevcut [˚C] | 95 °C |
| Contains batteries | No |
| DCW statik basınç [bar] [Min.] | 2.0 bar |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| DH bağlantı tipi | G iç dişli |
| DH boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı tipi | G iç dişli |
| DHW (kullanma sıcak suyu) boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) HEX (eşanjör) lehimleme malzemesi | Brazed copper |
| DHW (kullanma sıcak suyu) Kontrol türü | Akış/termostatik |
| DHW (kullanma sıcak suyu) kontrolör adı | TPC-M |
| DHW (kullanma sıcak suyu) sirkülasyonu | Dahil |
| DHW HEX tipi | XB06H-1 40 |
| DHW kapasitesi [kW] [Max] | 53 kW |
| DHW kapasitesi [kW] [Min] | 45 kW |
| DHW resirkülasyon pompası markası | Wilo |
| DHW resirkülasyon pompası tipi | YONOS PARA Z15/7 RK |
| Ev halkı sayısı [Maks.] | 2 |
| Ev halkı sayısı [Min.] | 1 |
| Fark basınç kontrolörü | Entegre |
| HE bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| HE bağlantı tipi | G iç dişli |
| HE boru ölçüsü | Ø18 |
| HE Kontrol türü | Fark basınç |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Heating system type | Radiator heating |
| HEX eşanjör lehimleme malzemesi | Bakır |
| Isı eşanjörü test basıncı [bar] | 38 bar |
| Isıtma kapasitesi [kW] [Max] | 15 kW |
| Isıtma kapasitesi [kW] [Min] | 10 kW |
| Isıtma kontrolörü adı | TPC-M |
| İzolasyon malzemesi | EPP |
| Kapak malzemesi | Beyaz lake duvar içi |
| Kapak seçeneği | Ekstra |
| Kapaklı derinliği [mm] | 153 mm |
| Kapaklı genişlik [mm] | 545 mm |
| Kapaklı yükseklik [mm] | 590 mm |
| Kapaksız derinliği [mm] | 110 mm |
| Kapaksız genişlik [mm] | 545 mm |
| Kapaksız yükseklik [mm] | 590 mm |
| Material Description | EvoFlat FSS 2 TPC-M (o/front) w/Circ |
| Mixing circuit - control | Termostat |
| Nominal basınç, primer [bar] | 10 bar |
| Nominal basınç, sekunder [bar] | 10 bar |
| Paket derinliği [mm] | 600 mm |
| Paket genişliği [mm] | 800 mm |
| Paket yüksekliği [mm] | 160 mm |
| Product line | Subsystems |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Station size type | Tip 2 |
| Üretici adı | Danfoss |
| Ürün grubu | Bireysel ısı istasyonları |
| Ürün tipi | EvoFlat FSS |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 14.4 Kilogram |
| Net ağırlık | 13.2 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424285975 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |