
Warranty & Service
145B0066
EvoFlat FSS A1 (radiator heating)
Bu ürünün üretimi sona ermiştir.
Bu ürün artık satışta değil, ancak servis kılavuzları, teknik çizimler ve diğer bilgilerine hala erişebilirsiniz.
145B0066
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Açıklama | EvoFlat FSS A1 (radiator heating) |
| Açıklamalar | Insulated Flatstations |
| Bağlantı yönü | Alt |
| Besleme sıcaklığı, mevcut [˚C] | 95 °C |
| Contains batteries | No |
| DCW statik basınç [bar] [Min.] | 2.0 bar |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| DH bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| DH bağlantı tipi | G iç dişli |
| DH boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| DHW (kullanma sıcak suyu) bağlantı tipi | G iç dişli |
| DHW (kullanma sıcak suyu) boru ölçüsü | Ø18 |
| DHW (kullanma sıcak suyu) HEX (eşanjör) lehimleme malzemesi | Brazed stainless steel |
| DHW (kullanma sıcak suyu) Kontrol türü | Akış/termostatik |
| DHW (kullanma sıcak suyu) kontrolör adı | TPC-M |
| DHW (kullanma sıcak suyu) sirkülasyonu | Hariç |
| DHW HEX tipi | XB06H-1 26 |
| DHW kapasitesi [kW] [Max] | 55 kW |
| DHW kapasitesi [kW] [Min] | 37 kW |
| Ev halkı sayısı [Maks.] | 2 |
| Ev halkı sayısı [Min.] | 1 |
| Fark basınç kontrolörü | Entegre |
| HE bağlantı ölçüsü | 3/4" |
| HE bağlantı tipi | G iç dişli |
| HE boru ölçüsü | Ø18 |
| HE Kontrol türü | Fark basınç + zon vanası |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| HEX eşanjör alaşımı | AISI 316 |
| HEX eşanjör lehimleme malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Isı eşanjörü test basıncı [bar] | 38 bar |
| Isıtma kapasitesi [kW] [Max] | 15 kW |
| Isıtma kapasitesi [kW] [Min] | 10 kW |
| Isıtma kontrolörü adı | TPC-M |
| İzolasyon malzemesi | Hariç |
| Kapak malzemesi | Beyaz lake duvar içi |
| Kapak seçeneği | Ekstra |
| Kapaklı derinliği [mm] | 153 mm |
| Kapaklı genişlik [mm] | 545 mm |
| Kapaklı yükseklik [mm] | 590 mm |
| Kapaksız derinliği [mm] | 110 mm |
| Kapaksız genişlik [mm] | 545 mm |
| Kapaksız yükseklik [mm] | 590 mm |
| Material Description | EvoFlat FSS A1StS TPC-M |
| Mixing circuit - control | Termostat |
| Nominal basınç, primer [bar] | 10 bar |
| Nominal basınç, sekunder [bar] | 10 bar |
| Paket derinliği [mm] | 600 mm |
| Paket genişliği [mm] | 800 mm |
| Paket yüksekliği [mm] | 160 mm |
| Product line | Subsystems |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Station size type | Tip 1 |
| Ürün grubu | Bireysel ısı istasyonları |
| Ürün tipi | Warranty & Service |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 11.13 Kilogram |
| Net ağırlık | 9.93 Kilogram |
| Hacim | 84.525 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428524513 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |