
DEVIflex™ 6T, 6 W/m, 90 m, Besleme voltajı [V] AC: 230
140F1206
Kablo tipi: Çift iletken, Isıtma ilkesi: Seri rezistif
140F1206
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Açıklama | DEVIflex 6T 540W 230V 90m |
| Alev geciktirici | Evet |
| Besleme voltajı [V] AC | 230 V |
| Boya göre kesim | Hayır |
| Bükme çapı [mm] [Min.] | 50 mm |
| Çalışma dışı sıcaklık [°C] [Maks.] | 90 °C |
| Çalışma sıcaklığı [°C] [Maks.] | 80 °C |
| CE mark | Yes |
| Çekme direnci [N] | >500 N |
| China RoHS compliance | Out of scope |
| Contains batteries | No |
| Deformasyon direnci [N] | >1500 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dış kılıf | PVC |
| Dış kılıf rengi | Kırmızı |
| Eleman IP Sınıfı | IPX7 |
| EPD available | Yes |
| EU RoHS compliance | Yes |
| Garanti [Yıl] | 20 |
| İletken izolasyonu | XLPE |
| Isıtma çıkışı [W] | 540 W |
| Isıtma ilkesi | Seri rezistif |
| Kablo blendajı | Alüminyum folyo %100 |
| Kablo çapı [mm] | 6.9 mm |
| Kablo çıkışı [W/m] | 6 W/m |
| Kablo direnci [Ohm] | 98.1000 Ohm |
| Kablo tipi | Çift iletken |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Kablo uzunluğu [m] | 90.000 m |
| Kurşunsuz | Evet |
| Kurulum sıcaklığı [°C] [Min.] | -5 °C |
| Material Description | DEVIflex 6T 90m 230V 540W |
| Onay | CEUkrTESTEAC |
| Paket derinliği [mm] | 380 mm |
| Paket genişliği [mm] | 380 mm |
| Paket yüksekliği [mm] | 120 mm |
| Product line | Electric Heating |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Rulo kablo | Hayır |
| Sertifika şirketi | Intertek SemkoUkrTEST |
| Soğuk uç | Evet |
| Soğuk uç boyutu [mm²] | 1.5 mm² |
| Soğuk uç iletken sayısı | 3 |
| Soğuk uç sayısı | 1 |
| Soğuk uç tipi | DTCL |
| Soğuk uç uzunluğu [m] | 2.3 m |
| UL mark | No |
| UNSPSC KODU | 26121601 |
| Ürün grubu | Heating Cables |
| Ürün tipi | DEVIflex™ 6T |
| Ürün versiyonu | Ready-made |
| UV Korumalı | Hayır |
| Uygulama | Cold storeFloor heatingPipe / tank frost protectionSport fields |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 5.92 Kilogram |
| Net ağırlık | 5.861 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Hacim | 21.157 Litre |
| EAN/UPC | 5703466223420 |