
Scroll compressor, DSH184A7ALDM
120H2558
Refrigerants: R452B; R410A; R454B, Segment usage: Air conditioning, Compressor power supply [V]: 575/3/60, Packing format: Industrial pack
120H2558
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| 60 Hz'de dönüş hızı [dev/dk] | 3500 rpm |
| 60 Hz'de nominal voltajın düşük değeri [V] | 575 V |
| 60 Hz'de nominal voltajın yüksek değeri [V] | 575 V |
| 60 Hz'de voltaj aralığının düşük değeri [V] | 517 V |
| 60 Hz'de voltaj aralığının yüksek değeri [V] | 632 V |
| Açıklama | DSH184-7 |
| Ambalaj biçimi | Industrial pack |
| Ambalaj miktarı | 8 |
| Ayar portu DB | Schrader |
| Ayar portu YB | None |
| Bağlantı standardı | ODF |
| Bağlantı tipi | Brazed |
| Basma bağlantı boru boyutu [inç] | 7/8 in |
| Basma bağlantı boyutu [inç] | 7/8 in |
| Basma bağlantı yüksekliği [mm] | 525 mm |
| Brand technique | Scroll compressor |
| Cam montajı | Threaded |
| Cam torku [Nm] | 50 N-m |
| Çap [mm] | 243 mm |
| Çizim numarası | 8560235 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Düşük basınç tarafı TS Maks | 55.0 °C |
| Düşük basınç tarafı TS Min | -35.0 °C |
| Düşükbasınç tarafı hacmi | 13.9 L |
| Ekonomizer | No |
| Emme bağlantısı boru boyutu [inç] | 1-3/8 in |
| Emme bağlantısı boyutu [inç] | 1-3/8 in |
| Emme bağlantısı malzemesi | - |
| Emme bağlantısı yüksekliği [mm] | 300 mm |
| Family | DSH |
| Faz | 3 |
| Frekans [Hz] | 60 |
| Güç bağlantıları | Screw 4.8 mm |
| IDV | Yes |
| In scope of WEEE | No |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| IP koruma sınıfı | IP54 (with cable gland) |
| Kapasite kontrolü | Fixed speed |
| Kompresör güç beslemesi [V] | 575/3/60 |
| LRA | 135 A |
| Maksimum Çalışma Akımı [MOC] | 28 A |
| Material Description | DSH184-7AL-INDUST |
| Max pressure (PS) - high side | 48.70 bar |
| Max pressure (PS) - low side | 33.30 bar |
| Model number | DSH184A7ALDM |
| Montaj torku [Nm] | 15.00 N-m |
| Motor koruması | Internal overload protector |
| Network power supply [V/Ph/Hz] | 500/3/50 575/3/60 |
| Onay | UL |
| Özdeş sarımlı üç fazlı kompresörler için sarım direnci [Ohm] | 1.32 Ohm |
| Product line | Commercial Compressors |
| RLA | 25 A |
| Saatteki çalışma sayısı [Maks] | 12 |
| Segman kullanımı | Air conditioning |
| Sıvı enjeksiyon | No |
| Soğutucu akışkan yükü [kg] [Maks] | 10.00 kg |
| Soğutucu akışkanlar | R410AR452BR454B |
| Süpürme hacmi [cm3] | 170.30 cm³ |
| Toplam yükseklik [mm] | 555.0 mm |
| Tork gücü [Nm] | 3.00 N-m |
| Tork topraklama [Nm] | 2.00 N-m |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Ürün adı | Scroll compressor DSH |
| Ürün grubu | Hermetic compressors |
| Ürün tipi | DSH184 |
| Viskozite [cP] | 32.0 cP |
| Yağ dengeleme | 1-3/4'' Rotolock |
| Yağ referansı | 160SZ |
| Yağ tipi | POE |
| Yağ yükü [L] | 3.60 L |
| Yüksek basınç taraf TS Maks | 150.0 °C |
| Yüksek basınç tarafı Hacmi | 0.7 L |
| Yüksek basınç tarafı TS Min | -35.0 °C |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 76.12 Kilogram |
| Net ağırlık | 73.62 Kilogram |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162980941 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |