
Scroll compressor, DSH294B9APC
120H2482
Refrigerants: R452B; R410A; R454B, Segment usage: Air conditioning, Compressor power supply [V]: 380-400/3/60, Packing format: Single pack
120H2482
Ürün özellikleri
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| 60 Hz'de dönüş hızı [dev/dk] | 3500 rpm |
| 60 Hz'de nominal voltajın düşük değeri [V] | 380 V |
| 60 Hz'de nominal voltajın yüksek değeri [V] | 400 V |
| 60 Hz'de voltaj aralığının düşük değeri [V] | 342 V |
| 60 Hz'de voltaj aralığının yüksek değeri [V] | 440 V |
| Açıklama | DSH294-9 |
| Ambalaj biçimi | Single pack |
| Ambalaj miktarı | 1 |
| Ayar portu DB | Schrader |
| Ayar portu YB | None |
| Bağlantı manşonu | ODF |
| Bağlantı standardı | ODF |
| Bağlantı tipi | Brazed |
| Basma bağlantı boru boyutu [inç] | 1-1/8 in |
| Basma bağlantı boyutu [inç] | 1-1/8 in |
| Basma bağlantı yüksekliği [mm] | 618 mm |
| Brand technique | Scroll compressor |
| Cam montajı | Threaded |
| Cam torku [Nm] | 50 N-m |
| Çap [mm] | 318 mm |
| Çizim numarası | 8556208 |
| Contains batteries | No |
| CoolselectorFilter | Active models |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ekonomizer | No |
| Emme bağlantısı boru boyutu [inç] | 1-5/8 in |
| Emme bağlantısı boyutu [inç] | 1-5/8 in |
| Emme bağlantısı malzemesi | - |
| Emme bağlantısı yüksekliği [mm] | 302 mm |
| Family | DSH |
| Faz | 3 |
| Frekans [Hz] | 60 |
| GP DB torku [Nm] | 15 N-m |
| Güç bağlantıları | Stud M5 |
| IDV | Yes |
| In scope of WEEE | No |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| IP koruma sınıfı | IP54 (with cable gland) |
| Kapasite kontrolü | Fixed speed |
| Kompresör güç beslemesi [V] | 380-400/3/60 |
| Konfigürasyon kodu | Single |
| LRA | 329 A |
| Material Description | DSH294-9AP-SINGLE |
| Max pressure (PS) - high side | 48.70 bar |
| Max pressure (PS) - low side | 31.10 bar |
| Model number | DSH294B9APC |
| Motor koruması | Electronic protection module, 110/240 V |
| Network power supply [V/Ph/Hz] | 380-400/3/60 |
| Onay | Out of scope |
| Özdeş sarımlı üç fazlı kompresörler için sarım direnci [Ohm] | 0.36 Ohm |
| Product line | Commercial Compressors |
| RLA | 47 A |
| Saatteki çalışma sayısı [Maks] | 12 |
| Segman kullanımı | Air conditioning |
| Soğutucu akışkan yükü [kg] [Maks] | 15.00 kg |
| Soğutucu akışkanlar | R410AR452BR454B |
| Süpürme hacmi [cm3] | 269.00 cm³ |
| Teknoloji | Scroll |
| Toplam yükseklik [mm] | 653.0 mm |
| Tork gücü [Nm] | 3.00 N-m |
| Tork topraklama [Nm] | 4.00 N-m |
| U.S. EPA label | For installations using U.S. EPA restricted refrigerants, this product may be used for servicing existing equipment only. |
| Ürün adı | Scroll compressor DSH |
| Ürün grubu | Hermetic compressors |
| Ürün tipi | DSH294 |
| Viskozite [cP] | 32.0 cP |
| Yağ dengeleme | 2-1/4'' Rotolock |
| Yağ gideri | 1/4'' flare |
| Yağ gideri torku [Nm] | 35 N-m |
| Yağ referansı | 160SZ |
| Yağ tipi | POE |
| Yağ yükü [L] | 6.10 L |
Genel özellikler
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 114 Kilogram |
| Net ağırlık | 111 Kilogram |
| Hacim | 590.625 Litre |
Önemli özellikler | Değer |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162941003 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |